Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Андрушівка Кайдашева сімя"Scarlet"- Je to saga život ukrajinskej dediny v prvom desaťročí po reforme 1861 p.
V jeho príbehy a. C. Nechuy-Levitsky v odhalila vnútorného patriarchálnej village s jeho individualizmus a drìbnovlasnickoû ideológie.
7 грудня комедійна вистава у 2-х діях “Кайдашева сім’я” була поставлена на сцені районного будинку культури.
Режисер-постановник Сергій Когут та помічник режисера Ольга Діброва доклали немало зусиль, щоб підготувати виставу за участю місцевих артистів та виготовити декорації. Глядачі були вражені професійною грою артистів, їх вмінням перевтілитися у своїх героїв, в уста яких сценарист вклав розповідь про життя села, мрії й сподівання простого люду.
Вистава, як і повість, починається спокійною лірико-епічною розповіддю. Але сповнене народних жартів, дотепів і комічних сцен дійство поступово набуває сатирико-гумористичного забарвлення. Комізм посилюється від того, що в основі конфліктів лежать нікчемні причини, які викликають все нові й нові сварки, яких не можуть уникнути представники старшого покоління Омелько Кайдаш (Peter Kogut) і Маруся Кайдашиха (Ольга Діброва).
Сини КайдашівКарпо (Олексій Рудницький) та Лаврін (Андрій Кондратюк) з дитинства звикли до нестриманих та галасливих батьків. А тому вони не поспішають розкопувати гору, де постійно перевертаються вози із сіном, хоча батько неодноразово нагадує про це.
І ось одружується старший Кайдашів син Карпо. Маруся Кайдашиха солоденькими словами зустрічає невістку Мотрю. Цю колоритну роль вдало зіграла добре відома шанувальникам художньої самодіяльності, ведуча загальнорайонних свят Наталка Рудницька. Згодом її героїня з доброї і слухняної невістки стає самовпевненою господинею, яка не підкоряється свекрусі та ще й кепкує з бідної Мелашки (Аліна Шишко), Лаврінової дружини.
Молоді Кайдаші, сини й невістки, спочатку ділять хату, господарство, а потім намагаються розділити й город.
Варто відзначити бездоганне виконання епізодичної ролі волосного, яку зіграв Юрій Палій.
Treba poznamenať, що сценарист і актори немало попрацювали, щоб комедійне дійство проходило не лише на сцені, а й у залі. Глядачі із захопленням сприймали появу багатодітної (13 deti) сім’ї Балашів (Сергій Шваб та Ірина Вербицька).
Вірність життєвій правді, співчуття знедоленому селянству, чудова співоча українська мова позитивно впливали на глядачів, які разом із героями сміялися й переживали.
На запрошення начальника відділу культури райдержадміністрації Білецької Г. A., яка була ініціатором створення драматичного гуртка, комедійну виставу переглянули й оцінили роботу режисера-постановника Когута С. O.. та акторів-аматорів заступник начальника управління культури облдержадміністрації Дзядевич С. M., директор обласного центру народної творчості Кондратюк Ю. P., голова районої ради Мельник О. V., Zástupca vedúceho štátnej správy Oleksiuk Yu. A. У своїх виступах вони відзначили професійну майстерність Сергія Олексійовича і наших самодіяльних митців. Stojí za zmienku, що аматорський театральний колектив буде представлено до присвоєння звання «народний». А від вдячних глядачів герої комедійної вистави були нагороджені оплесками, букетами квітів.
Хочеться щиро подякувати всім, хто працював над виставою: учасникам дитячого зразкового ансамблю “Зернятко”, Олегу Чуйкуза музичне оформлення, Надії Пташникза постановку танців, а також Рожко В. Ф., Костюк І. V., Юшкевич Л. V., Берладин П. Т., Присяжнюк М. V.
Вистава закінчилася, глядачі розійшлися, а в Андрушівці та селах району ще й досі обговорюють комедійну виставу “Кайдашева сім’я”.


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 10 od 10 na základe 56 ocenok. 30 polzovatelskih отзывов.