Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Осінь щедро розсипає навколо золотий багрянець. Підсумовують свою роботу аграрії, радіючи зібраним збіжжям, овочами, zemiaky a stavebné plány na budúci rok. A zazelenìla ozimina. No, že Rusi boli ochotní — Takže, dobré zaskočí v pôde, dáva nádej na dobrú úrodu budúceho roka.. Завершується ще один рікнелегкий, але цікавий, який відкрив непогані перспективи перед кожним з нас.Останнім часом мені часто доводиться зустрічатися з першим заступником голови обласної державної адміністрації М. M. Олещенком, якого добре пам’ятають жителі нашого району. V 2003-2005 роках він працював головою Андрушівської районної державної адміністрації. Його ідеї, плани, ентузіазм, людяність пам’ятають у кожному населеному пункті. Чи ж можуть забути міньківчани 2004 rok, коли було зроблено реконструкцію та капітальний ремонт приміщення колишньої контори колгоспу і переселено туди місцеву школу. А приміщення, в якому понад півстоліття навчалася місцева дітвора, передали прихожанам.
В центрі Андрушівки, де був пустир, з ініціативи Миколи Миколайовича облаштували міні-парк і встановили там паркову скульптуру Кобзаря. В той час було розпочато капітальний ремонт Андрушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1. А потім на довгі чотири роки роботи призупинили. І лише наприкінці 2008 -ого в приміщенні школи замінили вікна на склопакети. І цей перелік добрих справ можна продовжувати.
За останні п’ять місяців, відколи М. M. Олещенко займає посаду першого заступника голови обласної державної адміністрації, він робить все, щоб намічені в Андрушівському районі плани довести до логічного завершення. Саме про це я вела мову з Миколою Миколайовичем ОЛЕЩЕНКОМ, який нещодавно побував у нашому районі з робочим візитом.
Миколо Миколайовичу, читачам нашої газети цікаво дізнатися про те, як склалося Ваше життя після 2004 roka?
Знаєте, навіть сьогодні боляче згадувати той період, коли я і мої колеги залишилися без роботи. Тому тривалий час, určite, був безробітним. Neskôr pracoval v aparáte regionálna organizácia ľudovej strany. V 2006 rok bol zvolený zástupca do Zhytomyr oblastnej rady., обіймав посаду начальника головного управління агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації. Пізніше депутати обрали мене заступником голови обласної ради. Саме тоді намагався реалізувати свої плани щодо підняття престижу області в аграрній галузі. Я робив аналіз діяльності кожного району, вивчав можливості, кадровий потенціал.
Скажіть, alebo Ukázať vaše pracovné návštevy našej štvrti zámer pomôcť Andrušìvŝinì realizovať skôr prijatých programov?
— Chcem povedať, pracovné návštevy — Je to môj štýl práce. Я повинен побачити все на власні очі, зустрітися з керівниками, вивчити проблеми, по можливості допомогти. На Андрушівщині я ціную ентузіазм і оперативність керівників. Ми вже маємо позитивні напрацювання в галузі культури та освіти. Білецька Г. A. розпочала капітальний ремонт приміщення колишнього кінотеатру, куди переселиться школа мистецтв. Чимало робиться в галузі освіти. Начальник відділу Сословська С. A. основні зусилля спрямовує на завершення капітального ремонту приміщення міської школи № 1, яке є пам’яткою архітектури епохи неоренесансу ІІ половини ХІХ століття.
Миколо Миколайовичу, а які плани щодо подальшої газифікації наших сіл?
Питання газифікації Волиці практично вирішено. Вже в наступному році прокладатимуть газопровід до села. На черзі — Stepok. І сільська громада, і керівник місцевого господарства зацікавлені у якнайшвидшому проведенні комплексу необхідних по газифікації робіт. Я завжди охоче допомагаю тим, хто хоче працювати і добитися результату. Viac, коли йдеться про поліпшення добробуту наших людей. На черзі у моїх планахсприяти газифікації Яропович.
Для нашого району завжди були проблемою якісні дороги. Їх невчасно ремонтують, підсипають, грейдерують. Мені відомо, що Ви особисто координуєте хід ремонту шляхів на Андрушівщині.
В якійсь мірі це так. Я допоміг голові райдержадміністрації Мазуру Б. V. вирішити питання придбання необхідної кількості матеріалів для ремонту під’їзних доріг. Роботи тривають. Про це нещодавно йшла мова на сторінках вашого видання. А я хочу сказати, що найближчим часом планується побудувати об’їзну дорогу через Волицю. Існуюча є вкрай небезпечною для пішоходів, тут трапляється дуже багато ДТП.
Не можу не запитати про очисні споруди каналізації в Андрушівці. Коли розпочнеться їх будівництво?
Міський голова Сушко М. G. спільно з КП «Комсервіс» зробили немало в цьому напрямку. Для проведення комплексу будівельних робіт потрібні немалі коштипонад мільйон гривень. Саме над тим, щоб їх виділили, я зараз і працюю.
— Ďakujem za rozhovor.

Бесіду вела Марія Олексюк


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 7 od 10 na základe 71 ocenok. 37 polzovatelskih отзывов.