Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Recall, що кілька днів тому до Андрушівської райлікарні було доставлено двох чоловіків з вогнепальними пораненнями. Постраждалі пояснили, що їх КАМАЗ обстріляли невідомі, які вскочили в кабіну і зникли на ньому в невідомому напрямку.

В ході роботи правоохоронці з’ясували, що цієї ж ночі було ще й пограбовано місцевий магазин. Сліди пальців рук, вилучені експертами в приміщенні обкраденого магазину, були ідентичні відбиткам у кабіні викраденої машини.

Тож встановлення осіб зловмисників було справою техніки. Ними виявилися 23-річний та 30-річний місцеві жителі, які того дня щось святкували. Останній розповів, що ближче до вечора, коли п’яна компанія почала розходитися, вони вдвох вирішили постріляти по банкам. Тоді й з’явилася ідея навідатися до місцевого магазину. Після пограбування зловмисники вирішили пошукати ще пригод. По дорозі натрапили на КАМАЗ. Поранивши чоловіків, вони рушили в мандри, але доїхали лише до першого рівчака.

Наразі оперативники розшукують другого зловмисника. Порушено дві кримінальні справи. За вчинення тяжких злочинів, скоєних заради забави, чоловікам загрожує чималий тюремний строк.


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 10 od 10 na základe 87 ocenok. 31 polzovatelskih отзывов.