Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Nezákonné poloľiek dostávajú kovového šrotu na kolieskach nedávno vypnúť okrsok polície, nájdete ich v dvoch osád Andrušìvskogo okres. Teraz fakty porušenie poriadku operácie s kovového začalo trestné konanie.

Nepodarilo sa žitomirânina a berdičìvlânina, які займалися скуповуванням брухту чорного металу, виявилися рейси до с. Івниці та смт Червоного Андрушівського району Житомирщини. Підприємливих ділків зустріли у цих населених пунктах правоохоронці.

У с. Івниці дільничний інспектор міліції, який відвідував населення за місцем проживання, посеред сільської вулиці виявив автомобіль, водій якого, 41-річний житомирянин, займався скуповуванням металобрухту, не маючи спеціального дозволу на такий вид діяльності. Під час огляду автівки слідчо-оперативною групою, викликаною на місце події, було виявлено та вилучено понад 400 кг металобрухту.

А в селищі Червоному дільничний міліціонер помітив автівку, за кермом якої перебував 22-річний житель м. Бердичева. Як виявилося, за день «круїзу» Андрушівщиною він устиг незаконно зібрати у населення близько півтонни брухту чорного металу.

– Нині за фактом порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом (ст.213 Кримінального кодексу України) відкрито кримінальне провадження. Автомобілі з металобрухтом доставлені до райвідділу міліції , — vedúci Andrušìvskogo RV ministerstvo Sergej Bojko.

За чинним кримінальним законодавством подібні дії караються значними штрафними санкціями або громадськими роботами.

SZG Umvs Ukrajiny v Žytomyrská oblasť, за інформацією Андрушівського РВ УМВС


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 10 od 10 na základe 98 ocenok. 39 polzovatelskih отзывов.