Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Tento druh príjmu bol vytvorený ako doplnková metóda komunikácie s obyvateľstvom.
"I, ako riaditeľ štátnej správy, sprostredkovať dve súkromné recepcie v mesiaci v kancelárii. Teraz budem držať a vìdeoprijomi. A v oblastiach potom pôjdem, коли мене там ніхто не чекає. Я не хочу чути фальш, а навпаки – більш відверті запитання від людей. Snáď, навіть, щоб хтось із громади сказав, як працюють представники влади у тому чи іншому районі», –зазначив Ігор Гундич.
Aby sa, аби потрапити на відеоприйом до голови ОДА, необхідно на сайті Житомирської облдержадміністрації у рубриці «Відеоприйом громадян», за спеціальною формою подати заявку на вільну дату і час відеозв’язку із головою ОДА. Найближчий відеоприйом запланований вже на 26 Januára 2017 року і триватиме з 18.00 rok. Ak chcete 19.30 rok.
Якщо ж хтось не має відповідного обладнання (комп’ютера та веб-камери), або громадянин не зможе зареєструватися та налаштувати необхідні параметри – для цього потрібно просто звернутися до РДА. У кожній із них буде відповідне технічно облаштоване місце, звідки можна виходити на зв’язок.
Голова ОДА планує проводити відеоприйоми систематично і в основному не в робочий час – для зручності населення. Найближчий відеоприйом, на який вже відкрита реєстрація, запланований на 26 Januára 2017 року з 18.00 Ak chcete 19.30 rok.
Recall, перший відеоприйом громадян відбувся у минулу п’ятницю, 20 Januára 2017 roka. Голова ОДА Ігор Гундич спілкувався із жителями Коростенського району. Керівник області наголосив, що така комунікація зменшить дистанцію між владою і громадою і допоможе облдержадміністрації бути максимально відкритою.

Головний спеціаліст з питань звязків із ЗМІ та громадськістю Малинівська О.А.


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 10 od 10 na základe 59 ocenok. 22 polzovatelskih отзывов.