This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Tento druh príjmu bol vytvorený ako doplnková metóda komunikácie s obyvateľstvom.
"I, ako riaditeľ štátnej správy, sprostredkovať dve súkromné recepcie v mesiaci v kancelárii. Teraz budem držať a vìdeoprijomi. A v oblastiach potom pôjdem, коли мене там ніхто не чекає. Я не хочу чути фальш, а навпаки – більш відверті запитання від людей. Snáď, навіть, щоб хтось із громади сказав, як працюють представники влади у тому чи іншому районі», –зазначив Ігор Гундич.
Aby sa, аби потрапити на відеоприйом до голови ОДА, необхідно на сайті Житомирської облдержадміністрації у рубриці «Відеоприйом громадян», за спеціальною формою подати заявку на вільну дату і час відеозв’язку із головою ОДА. Найближчий відеоприйом запланований вже на 26 Januára 2017 року і триватиме з 18.00 rok. Ak chcete 19.30 rok.
Якщо ж хтось не має відповідного обладнання (комп’ютера та веб-камери), або громадянин не зможе зареєструватися та налаштувати необхідні параметри – для цього потрібно просто звернутися до РДА. У кожній із них буде відповідне технічно облаштоване місце, звідки можна виходити на зв’язок.
Голова ОДА планує проводити відеоприйоми систематично і в основному не в робочий час – для зручності населення. Найближчий відеоприйом, на який вже відкрита реєстрація, запланований на 26 Januára 2017 року з 18.00 Ak chcete 19.30 rok.
Recall, перший відеоприйом громадян відбувся у минулу п’ятницю, 20 Januára 2017 roka. Голова ОДА Ігор Гундич спілкувався із жителями Коростенського району. Керівник області наголосив, що така комунікація зменшить дистанцію між владою і громадою і допоможе облдержадміністрації бути максимально відкритою.

Головний спеціаліст з питань звязків із ЗМІ та громадськістю Малинівська О.А.


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 8 od 10 na základe 84 ocenok. 37 polzovatelskih отзывов.