This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Nedávno, polícia v spojení s non-vládne životného prostredia asistenti majú kontrolované nádrže v Andrušìvskomu oblasti s cieľom odhaliť a zastaviť fakty nezákonných úlovkov rýb.

V súčasnosti na území Zhytomyr policajtov správania zdieľané s inými orgánmi profylaktické ochrannými opatreniami, направлені на попередження вчинення порушень діючого законодавства, пов’язаного з браконьєрством та незаконним виловом риби під час нересту.

В Андрушівському районі міліціонери заручилися підтримкою активістів від громадськості та разом проінспектували місцеві водоймища, націлившись на виявлення та припинення фактів незаконного вилову риби.

Під час обстеження одного зі ставків просто з води правоохоронці витягнули рибальські сітки загальною довжиною до тисячі метрів, що була дбайливо розставлена браконьєрами. Окрім того, з тієї ж таки водойми було вилучено ще й сім так званих «ятерів»саморобних металевих пасток, призначених для вилову риби.

– Редувальники поспіли вчасно, — каже начальник Андрушівського райвідділу міліції Сергій Бойко. – Сітки та пастки були тільки-но кимось розставлені у водоймищі, й риба до них ще не потрапила. Знаряддя незаконного вилову вилучено.

Vážení občania! Правоохоронці нагадують, що у весняно-літній період заборонено перебування на річках, озерах та інших водоймищах маломірних суден промислового та кустарного виробництва, а також користування ними на водних об’єктах. Неприпустимою вважається й риболовля із застосуванням зброї, використанням електроструму, а також вибухових або отруйних речовин.

Окрім адміністративної відповідальності, що передбачена за порушення правил рибальства (ст.85 КУпАП), за незаконне заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом законодавством передбачено також відповідальність кримінальну. Najmä, ст.249 Кримінального кодексу України попереджає про сплату штрафу до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь та засобів промислу та всього здобутого у разі вчинення подібних дій особою, яка раніше була притягнута до відповідальності за аналогічні дії.

SZG Umvs Ukrajiny v Žytomyrská oblasť, за інформацією Андрушівського РВ УМВС


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 8 od 10 na základe 56 ocenok. 25 polzovatelskih отзывов.