Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Гарні смаки потрібно виховувати із самого дитинства. Ця аксіома стосується всього: світогляду, літератури, музики, навіть одягу. Особливо, якщо одяг набуває власної енергетики, минулого, духовності й навіть національної пам’яті. Саме вишита сорочка завжди уособлювала невидимий, проте нерозривний зв’язок між поколіннями, була символом єдності роду. Дбайливо вишита бабусиними руками, подарована друзями, створена руками коханої дівчини чи просто знайдена десь на сувенірних розкладках – кожна із них незмінно дивує й викликає захоплення.

І якщо для дорослої людини вишиванка – не просто річ, а кольорова зачудована казка, то що вже й казати про малят, які тільки-тільки готуються залишити садочок і пересісти за шкільні парти. Саме тому нові вишиванки, подаровані свободівцями Андрушівщини дитячому садочку «Калинка» у селищі Червоне на випускному вечорі 30 môže, викликали справжній ажіотаж і щирі посмішки.

Випускники дошкільного навчального закладу приємно вразили запрошених майстерним як на свій вік виконанням пісень і віршів, знанням основ математики, української мови та літератури. Особливо яскраві враження справив на глядачів вальс у виконанні юних випускників.

Селище Червоне завжди було багате на таланти. А перша цеглинка таланту, як відомо, закладається в дитинстві. Далеко не останню роль відіграють у цьому процесі вихователі садочку. З метою підтримки дитячої творчості та виховання справжніх патріотів України, Житомирщини та рідного селища ми даруємо національний одяг вихованцям «Калинки».

Михайло Стельмах,
голова КРК Андрушівської районної організації ВО «Sloboda»


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 9 od 10 na základe 69 ocenok. 34 polzovatelskih отзывов.