Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Партія регіонівце найбільш численна партійна організація в нашому районі. В її ряди об’єдналися люди, Hľadám Andrušìvŝinu prosperujúce a bohaté.
25 березня відбулася звітно-виборна конференція районної організації Партії регіонів, де йшла мова про роботу партійних осередків, участь кожного члена партії в передвиборній кампанії.
Голова районної організації Л. D.. Яцюк у своєму виступі відмітила, що в обласній раді ми маємно депутата від Партії регіонів — O.. V. Пастовенського, в районній раді — 11 депутатів-регіоналів. Немало однопартійців і в місцевих радах. Відмітила, що сьогодні працювати наче й простіше, бо партія при владі, але ж відповідальність значно більша. Зупинилася також на недоліках і упущеннях в роботі. Наступним на порядку денному стояло питання про вибори голови районної партійної організації. L. D.. Яцюк запропонувала кандидатуру Б. V. Mazur. Делегати одноголосно обрали голову райдержадміністрації Б. V. Мазура головою районної організації Партії регіонів. Борис Валентинович подякував однопартійцям за високу довіру, підтримку і розуміння. Відмітив, що робота, яка проводилася й проводиться, складна та відповідальна, а попередупарламентські вибори, до яких слід готуватися вже тепер. Він проінформував, що в першому кварталі відбулися ділові зустрічі з керівниками підприємств, inštitúcie a organizácie, obec hlavy, де визначалися конкретні завдання на найближчий час. B. V. Мазур наголосив, що слід продовжувати роботу над зміцненням рядів партії. Має бути також тісна співпраця з депутатами інших партій. Делегати конференції обрали заступників голови партії, членів ради, делегатів на обласну партійну конференцію Партії регіонів. Депутат Житомирської обласної ради, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації О. V. Пастовенський у своєму виступі наголосив на необхідності проводити зустрічі в трудових колективах, роз’яснювати суть президентських реформ. Сказав, що при підтримці голови райдержадміністрації Б. V. Мазура та начальника відділу освіти С. A. Сословської вручили колективам шкіл району необхідний спортінвентар, меблі та ін. Він наголосив, що вирішуватиме всі питання, з якими виборці будуть звертатися. Як депутат обласної ради О. V. Пастовенський побував у с. Žerdelì, де відвідав сім’ю Чегалідзе Мідеї і ручив їй матеріальну допомогу на лікування дітей.

Марія КОБИЛЯНСЬКА


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 10 od 10 na základe 69 ocenok. 23 polzovatelskih отзывов.