This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


На чоловіків, які займались скуповуванням картоплі у сільких жителів і пересувались на автомобілі КАМАЗ, напали грабіжники із зброєю.

В одному з сіл Андрушівського району на Житомирщині, де чоловіки уночі відпочивали у салоні машини, до кабіни постукали.

Коли обидва вийшли, у темряві отримали вогнепальні поранення: одину шию, інший – у ліве плече, тому чоловіки відразу кинулись тікати, повідомляє прес-служба міліції області.

За словами потерпілих, нападники сіли в їх автомобіль та зникли на ньому. Оперативники згодом виявили КАМАЗ у лісі, на незначній відстані від місця події.

Поранені звернулися до одного з місцевих жителів за допомогою. Na, zasa, викликав швидку та міліцію.

Вже у лікарні, за попереднім висновком медиків, констатовано наявність у них тілесних ушкоджень, нанесених, Snáď, з вогнепальної зброї, дотичного та проникаючого характеру.

За даним фактом відразу було порушено кримінальну справу.
На даний час вживаються заходи щодо встановлення всіх обставин події, осіб нападників та їх затримання.


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 9 od 10 na základe 76 ocenok. 22 polzovatelskih отзывов.