Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Життя людинице найцінніший скарб. Наші закони суворо наказують тих, хто посягає на життя та здоров’я ближнього. Батьки зобов’язані турбуватися про виховання та здоров’я своїх дітей, а дітидоглянути батьків, коли ті хворі чи немічні.
Прикро, але трапляються й інші випадки. Нещодавно Андрушівський районний суд розглянув кримінальну справу про тяжкий злочинвбивство. Державний обвинувач по справі, прокурор району, радник юстиції Ю. O.. Козлов розповідає:
Трагедія сталася 7 Marca 2010 року близько 18 v rokoch s. Starý kotol. Батько із сином, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, на грунті особистих неприязних відносин зчинили сварку, яка переросла у бійку та закінчилася трагічно. Згідно чинного законодавства були проведені досудове слідство, судово-наркологічна та судово-психіатрична експертизи, за результатами яких і було висунуто обвинувачення гр. A. Як пояснив підсудний І., повернувшись додому, він побачив п’яного батька, який обзивав його та матір нецензурними словами, погрожував зарубати. Мати стала розбороняти, але чоловік почав погрожувати дружині-матері. Aby sa, щоб злякати батька, GR. A. взяв кухонного ножа і сказав: «Якщо будеш розпускати руки, я тебе заріжу». Однак це не допомогло. Під час досудового слідства було спростовано деякі показання гр. A. За словами матері, ніякої сокири в руках сина не буловона на власні очі бачила в його руках закривавлений ніж. Як підтвердили висновки відповідних експертиз, підсудний страждає алкоголізмом, потребує примусового лікування, але під час вчинення злочину у стані фізіологічного афекту не перебував. Обираючи вид та міру покарання підсудному І., Ja som, як державний обвинувач у судових дебатах, просив суд врахувати, що підсудний повністю визнав свою вину, покаявся, має позитивні характеристики з місця проживання, не був раніше судимим. Суд врахував усе це й призначив покараннянеобхідне й достатнє для усвідомлення скоєного та попередження нових злочинів у вигляді 7 років і 6 місяців позбавлення волі.
Так надмірне вживання алкоголю призвело до страшної трагедіїсин убив батька, знівечив своє життя, завдав страждань матері. А розповідаю я все це для того, щоб подібні злочини ніде й ніколи не повторювалися.

Марія ОЛЕКСЮК


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 9 od 10 na základe 67 ocenok. 36 polzovatelskih отзывов.