This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Відповідно до Порядку безоплатного оформлення та видачі громадянам України у 2009 році Державних актів на право власності на земельні ділянки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 844 від 5 серпня 2009 року, в кожному населеному пункті району проводиться відповідна робота. Про те, що вже зроблено, а також про проблеми й невирішені питання ми вели розмову з головою районної державної адміністрації Катериною Іванівною КУРСОН.
— Скажіть, скільком жителям нашого району необхідно виготовити Державні акти на право власності на земельні ділянки?
— В даний час в районі проживає 35598 чоловік, з них 14785 користуються неприватизованими земельними ділянками. Саме їм необхідно виготовити й видати Державні акти на землю.
— А скільки громадян подали заяви для оформлення землі, скільки укладено договорів для виготовлення технічної документації? Хто її виготовляє?
— В районі працюють бригади спеціалістів, які обстежують земельні ділянки та виготовляють технічну документацію. Це ПП Старущик та ПП “Геозем”, ЗАТ “Житомирбудрозвідування”, ТОВ “Поліський край”. В даний час ці бригади працюють в Андрушівці, Городківці, Волиці, Крилівці, Малих Мошківцях.
Відділом Держкомзему від органів місцевого самоврядування вже прийнято та зареєстровано 3879 заяв громадян, укладено 3230 договорів на виготовлення технічної документації. А от 220 заяв повернуто, бо вони не відповідали земельному законодавству.
— А скільки земельних ділянок уже обстежено? Чи є щасливчики, які одержали державні акти?
— Обстежено 600 земельних ділянок (Андрушівка — 77, Волиця — 36, Городківка — 200, Крилівка — 29, Малі Мошківці — 51,Червоне — 207), виготовлено 66 технічних документацій, 51 знаходиться в стадії затвердження. Сорок жителів Андрушівки та двадцять шість — Малих Мошківець безоплатно оформили та одержали Державні акти на право власності на земельні ділянки.
— Чи в усіх сільських радах приймають заяви від сельчан для оформлення Державних актів?
— Згідно чинного законодавства такі заяви повинні приймати в усіх сільських радах. На жаль, Забарська, Зарубинецька, Іванківська не зареєстрували у відділі Держкомзему жодної. Сільським головам та апарату сільських рад варто більш відповідально ставитися до виконання своїх безпосередніх обов’язків. Адже настане час і люди зроблять відповідні висновки, бо ж вибори до місцевих рад не за горами.
— Катерина Іванівна, у багатьох наших читачів виникає запитання, а чи встигнуть відповідні служби до кінця 2009 року виконати такий величезний об’єм робіт з обстеження земельних ділянок та виготовлення технічної документації на них?
— На дане запитання однозначну відповідь дати складно. Як я вже говорила, у селах району бригади працюють — обстежують земельні ділянки. Всі терміни щодо оформлення Державних актів на землю витримуються.
Вважаю, що спеціалістам Держкомзему та іншим господарським структурам слід також працювати ініціативніше й оперативніше.
— Дякую за розмову.

Бесіду вела Марія Олексюк
Андрушівська районна державна адміністрація


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 7 из 10 на основе 74 оценок. 23 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344