This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


V marci, zamestnanci Andrušìvskogo regionálneho centra sociálnych služieb pre rodiny, deti a mladí ľudia konajú okrese preventívnych opatreniach "echo pod heslom: "Šťastie a harmóniu — Každá rodina!». Urobili sme tri výlety mobilné konzultácie bodov, spolu s odborníkmi zo sociálnej práce cestoval 49 сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, проведено 29 групових профілактичних заходів.
Tak, в селах Зарубинці, Gorodkivka, Stepok, Starý kotol, Veľké Moškìvcì, Krilìvka, Нехворощ та м. Андрушівка для найуразливіших категорій населення було проведено лекційно-тренінгові заняття на тему: «Алкоголь і його вплив на організм людини», «Куріннязло для організму», «Шкідливим звичкам скажем «НІ!», «Молодь за майбутнє без СНІДу», «Права дитини», «Молодь і міліція» та відеолекторії «Тест», «Правда про наркотики», «ВІЛ/СНІД», «Крапля алкоголю», «Права дітей». Спільно з кримінально-виконавчою інспекцією УДПС в Андрушівському районі для умовно-засудженої молоді провели «круглий стіл” з питань протидії торгівлею людьми та органами, профілактики правопорушень та злочинності в молодіжному середовищі, в ході якого присутні переглянули відеофільм «Станція призначенняжиття!».
Надано 141 індивідуальну консультацію із зазначених проблем для членів сімей, ktorí sú v ťažkej situácii, дітям, схильним до девіантної поведінки, дітям-сиротам та дітям, bez rodičovskej starostlivosti.
На виконання Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» та з метою привернення уваги громадськості до проблем дітей з функціональними обмеженнями, виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей районним центром СССДМ було проведено І етап конкурсу творчості серед дітей з особливими потребами «Повір у себе, і в тебе повірять інші», на якому були представлені творчі роботи дітей. Переможцем визнано учня Зарубинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Степана Кіосе, роботи якого подано до Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для участі у обласному етапі конкурсу.
Працівники Андрушівського районного центру СССДМ продовжують проводити профілактичну та інформаційно-просвітницьку роботу серед різних категорій населення району.

Леся Погоріла,
головнний спеціаліст АРЦСССДМ


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 9 od 10 na základe 98 ocenok. 40 polzovatelskih отзывов.