Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


O, v našej oblasti prechádza procesom zjednocovania spoločenstiev, povedal Alexander Savenko — Správa náčelníka štábu.
V 2015 rok vstúpil do platnosti zákon Ukrajiny "o dobrovoľné združenie obcí" a začala proces kombinovanie. O.. Yu. Savenko povedal, що на території нашого району у 2015 році було створено Червоненську ОТГ та проведені перші місцеві вибори.
Згідно затвердженого перспективного плану на території Андрушівського району планується створення ще однієї об’єднаної громадиАндрушівської, до складу якої ввійде решта місцевих рад, які не ввійшли до Червоненської ОТГ.
Згідно останніх змін до Перспективного плану, Іванківська сільська рада проходить процедуру приєднання до Станишівської ОТГ.
V 2016 році Андрушівська міська рада прийняла рішення про надання згоди на об’єднання в Андрушівську ОТГ з центром у м. Andrushivka. Зазначене рішення та відповідна пропозиція були надіслані всім сільським радам району з метою проведення процедури об’єднання.
Упродовж 2016-2017 років сільські ради проводили вивчення цієї пропозиції. Рішення виносилося на загальні збори громадян, сесії сільських рад. Частина сільських рад прийняла рішення про відмову на об’єднання.
Наразі в усіх сільських радах процедура обговорення фактично завершена.
Наступним етапом буде прийняття сільськими радами рішення про об’єднання (не об’єднання).
Об’єднання громад передбачає, v prvom rade, отримання органами місцевого самоврядування додаткових повноважень та фінансових ресурсів, зменшення впливу місцевих органів виконавчої влади на розподіл коштів державного бюджету, najmä, освітньої та медичної субвенції. Громади матимуть змогу самі вирішувати питання функціонування об’єктів соціальної сфери та пріоритетності використання власних коштів. На даний час це все здійснюють відповідні підрозділи районної державної адміністрації, а також районна рада.
okrem toho, ОТГ мають значну підтримку від держави, отримуючи відповідні кошти з державного бюджету на свій розвиток. Зокрема Червоненська ОТГ за 2016- 2017 роки отримала з державного бюджету на свій розвиток більше 10 miliónov EUR. UAH. (na 6 THS. населення). Це співрозмірно з «вільними лишками» районного бюджету за 2016 rok (na 28 THS. населення). Різниця на душу населення становить 1:4 на користь громади. В свою чергу, Andrushivka rayon (без ОТГ) v 2016 році отримав коштів з державного бюджету на соціально-економічний розвиток близько 3 miliónov EUR. UAH. (v 3 рази менше).
В цьому році Червоненська ОТГ знову отримала кошти від держави на свій розвиток, за які проводиться термосанація Червоненської ЗОШ І-ІІІ ст. (11 miliónov EUR. USD.) та ДНЗ «Калинка» (4,2 miliónov EUR. USD.), ремонт Крилівської ЗОШ І-ІІ ст. Pre porovnanie: район отримав 1,3 miliónov EUR.
T. j., створення Андрушівської ОТГ дасть змогу отримати значні кошти від держави на розвиток.
S 2015 року зберігається тенденція щодо зменшення фінансування різних галузей економіки з державного бюджету. Tak, освітня та медична субвенції зараз надаються лише на заробітну плату педагогічним та медичним працівникам. На місцевий рівень передано фінансування більшості державних програм і в подальшому це фінансування буде зменшуватися.
На території окремих сільських рад існують думки щодо приєднання до громад суміжних районів (Berdičìvskogo, Житомирського, Popilnyanskyi). Таке приєднання є недоцільним і ні в якому разі не буде кращим за приєднання до Андрушівської ОТГ. Tak, при розгляді в Станишівській ОТГ пропозиції Іванківської сільської ради щодо приєднання Іванкова до цієї ОТГ, було внесено пропозицію понизити ступінь Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст.
Територія нашого району повністю може бути охоплена однією ОТГ і відповідати методиці формування спроможних громад. Подрібнення району на декілька громад призведе до зменшення їх спроможності, проблем кадрового забезпечення та наповнення бюджету. Це підтверджується аналізом діяльності громад, що проводиться Мінрегіонбудом: чим менша громада, тим більші проблеми (за винятком окремих громад, які мають на своїй території потужні підприємства).
За всіма підрахунками, спроможною може бути лише Андрушівська ОТГ, до складу якої ввійдуть усі сільські ради району.
З метою доведення до відома населення розширеної та оновленої інформації щодо створення ОТГ, керівник апарату райдержадміністрації О. Yu. Савенко вніс пропозицію провести в жовтні поточного року сесії сільських рад з участю представників районної державної адміністрації, Okresná, громадських організацій, podniky, установ та закладів, депутатів місцевих рад та прийняти остаточне рішення стосовно об’єднання в Андрушівську ОТГ.


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 10 od 10 na základe 57 ocenok. 36 polzovatelskih отзывов.