Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín

14 Januára v športová hala Andrušìvskoï mesto školy konala volejbal turnaj, ktorá spojila šesť tímov. Prvé miesto tím c. Lukáš Zhytomyr okres, druhý — tím "Meteor" od. Andrushivka, tretí — novoìvnickì volejbal-. Переможці нагороджені кубком та грамотами.
* * *
20-21січня команда району взяла участь у розіграші кубка Житомирської області з волейболу.
* * *
20 січня в рамках районної спартакіади школярів відбулися змагання з шашок. Серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ст. перше місце посіла команда з Крилівки, druhý — з Андрушівки, tretí — з Волиці. Призові місця серед команд навчальних закладів І-ІІІ ст. розподілилися наступним чином: першеАндрушівська № 1, druhý — Глинівецька, tretí — Зарубинецька. Переможці одержали нагороди.
* * *
21 sіchnja m. Новоград-Волинський відбувся чемпіонат Житомирської області з армспорту серед юнаків та дівчат. Перше місце посіли Бичок Денис, Семенюк Катерина, Радкевич Тетяна, Яремчук Юлія. Другими були Волинець Василь, Коваленко Марина, третє місце виборов Степанчук Юрій. Команда нашого району посіла друге загальнокомандне місце серед дев’яти команд, які брали участь в змаганнях. Кращі спортсмени в складі збірної області будуть брати участь в чемпіонаті України з армспорту, який проходитиме в м. Одеса в березні 2012 roka. Тренер команди Затилюк Г. P., юні спортсмени та їх батьки дякують за матеріальну допомогу в організації поїздки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, РО ВФСТ «Колос», ТОВ «Спіка», Семенюку П. V. та Кузьмінському М. V.
* * *
27 січня в рамках районної спартакіади школярів відбулися змагання з шахів, де серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів перемогу вибороли школярі з Крилівки, друге місце посіла команда з Великих Мошківець, tretí — з Волиці. Серед команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів перше місце посіла команда з Червоного, druhý — Андрушівської гімназії, tretí — Андрушівської міської школи № 1. Переможцям були вручені грамоти.
* * *
27 січня в спортивному залі Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася відкрита першість Андрушівської ДЮСШ з греко-римської боротьби. Участь у змаганнях взяли юні спортсмени з Андрушівського, Чуднівського, Новоград-Волинського районів та міст Житомир і Новоград-Волинський. Переможцями були спортсмени з різних районів та міст. Кращими серед наших земляків були Довгий Назар та Радкевич Максимперші місця, Захарко Олександр, Чернецький Андрій, Мельник Артем, Бєлоглазов Павло, Яцковець Максим, Білошицький Андрійтреті місця. Переможці нагороджені медалями, грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, дирекції ДЮСШ.