Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


6-7 травня команда нашого району взяла участь у VІ обласних літніх юнацьких спортивних іграх з вільної боротьби, що проходили в м. Korosten. Посівши треті місця, призерами стали Гнинюк Іван, Редцевич Максим, Гайдамака Дмитро. Наші земляки зайняли п’яте загальнокомандне місце (тренер Романський О. M.).
19-20 травня в спортивному залі Житомирського військового інституту ім. C. Pozrite si. Корольова Національного авіаційного університету проходив чемпіонат Житомирської області з гирьового спорту. Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи Турська Людмила та Коваленко Марина вибороли перше та третє місця відповідно. Вони нагороджені медалями та грамотами. Команда району посіла четверте загальнокомандне місце (тренер Затилюк Г. P.).
29 травня на районному стадіоні «Колос” команда «Фортуна” в рамках першості області з футболу приймала команду «Арсенал” (Бердичівський район). Футбольний матч закінчився з рахунком 1:0 на користь гостей. Наступну гру наша команда проведе на виїзді 5 червня в Ружині.

Юрій ОЛЕКСЮК,
Vedúci oddelenia pre rodinu, молоді та спорту РДА


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 7 od 10 na základe 85 ocenok. 34 polzovatelskih отзывов.