Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín

4 a 11 листопада в рамках Спартакіади школярів відбулися змагання з волейболу серед юнаків і дівчат. Перше місце серед дев’яти команд юнаків посіла команда волейболістів з Новоівницького, druhý — з Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст. # 1, tretí — з Андрушівської гімназії. Серед восьми команд дівчат, які брали участь в змаганнях, перше місце посіла команда із Зарубинець, druhý — з Андрушівської ЗОШ І-ІІІ с. # 1, tretí — з Новоівницького. Команди-переможці нагороджені грамотами відділів освіти та у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.
Завершився чемпіонат області з футболу серед ветеранів, де команда Андрушівського району «Аміко» посіла перше місце.

Нещодавно завершився чемпіонат району з футболу серед колективів фізкультури, де місця розподілилися наступним чином (див. нижче таблицю). A 13 листопада на районному стадіоні «Колос» проведено розіграш кубка району з футболу «Золота осінь-2011», в якому взяли участь чотири команди. Перше місце виборола команда «Юність» с. Volicâ, druhý — «Фортуна» м. Andrushivka, третьою була команда з Червоного. Голова районної державної адміністрації Б. V. Mazur, Vedúci oddelenia pre rodinu, молоді та спорту РДА Олексюк Ю. A. та голова районної організації ВФСТ «Колос» Ціхон С. Pozrite si. вручили призерам чемпіонату району та володарям кубка «Золота осінь-2011» кубки, грамоти, медалі та цінні подарунки.