This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Je to obec v oblasti Zhytomyr má pomerne dlhú históriu, Hoci dnes je, Bohužiaľ, perfektný glušinoû.

Starý kotol dom sa nachádza v blízkosti Andrušìvki, a možno tu jazdy na ceste.

Každopádne, ľúto, musíte len ťažko si, оскільки види тут досить гарні, і є архітектурна пам’яткакостел святого Антонія Падуанського.

До речі, якщо зараз Стара Котельня знаходиться в Андрушівському районі, то раніше все було навпакиАндрушівка була селом, приписаним до містечка Котельниці.

Ось такі фортелі, буває, викидає історія.

Стара Котельня може вважатися одним з найстаріших міст України. Згадки про це село з населенням трохи більше тисячі чоловік зустрічаються в літописах ще з середини 12-го століття.

У ті часи тут знаходилося давньоруське городище, яке називалося те Котельниця, то Котельня. Зараз від цього поселення залишилося п’ять курганів, фортець ж, Bohužiaľ, не збереглося.

Швидше за все, вони були знищені ще до навали монгольського війська, а потім просто не були відбудовані. За часів Хмельницького містечко теж існував, а в кінці дев’ятнадцятого століття Котельня не просто існувала, а процвітала.

У той час там жило значно більше людей, ніж заразбільше трьох тисяч чоловік, при цьому в містечку працювали два заводика і три млини, була і школа.

До нас у котельних дожили тільки два храми з шести релігійних будівель, які функціонували століття тому.

Православна церква 19-го століття, взагалі, досить скромна, а от костел Антонія Падуанського, зведений у стилі бароко в кінці 18-го століття, вражає. Він знаходиться на території старовинного городища, і від цього костелу відкриваються чудові краєвиди на околиці.

Сам храм виглядає зараз не дуже презентабельно, але він функціонує, і поступово реставрується.

Від цегляної огорожі з воротами, Bohužiaľ, залишилося зовсім небагато, але дзвіниця, типова для костелів, збереглася. Храм був зведений на гроші Антонія Прушинського, від якого залишилися і інші пам’ятки архітектури, napríklad, палац в Новій Чорторий. Раніше тут був католицький центр усієї округи, зараз же католиків в Житомирській області зовсім небагато, і прихід явно не дуже багатий.

Порадували діти, які ходять в костелвиховані, чемні, акуратно одягнені. Немає пафосу, який постійно можна побачити в місцях, де водяться гроші. Священик, якого ми зустріли, приїхав на «Жигулях» не першої свіжості, а не на іномарці останньої моделі.


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 10 od 10 na základe 67 ocenok. 25 polzovatelskih отзывов.