Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Špeciálna Komisia územnej správy Deržgìrpromnaglâdu ukončila vyšetrovanie nehody smrteľné výsledku, ktoré sa vyskytli 19 Novembra 2013 PJSC «Červonskij Cukrovik» štvrti Red Andrušìvskogo.

Про це повідомили в прес-службі ТУ Держгірпромнагляду в Житомирській області.

Трагічний випадок трапився з машиністом гідроагрегатів, котрий впав у агрегат, що призначений для подачі цукрового буряку на завод.

У ході розслідування нещасного випадку при токсикологічному дослідженні крові потерпілого етиловий спирт ні виявлено.

Перевіривши матеріали спеціально проведеного розслідування нещасного випадку з із смертельним наслідком, покази свідків та людей, причетних до нього, комісія прийшла до висновку, що загиблий під час виконання своєї роботи скоріш за все впав на бетонну основу сплавного майданчика. Po tomto, він вдарився головою , втратив свідомість і впав в гідротранспортер, який був неогродженим, де захлинувся водою, внаслідок цього робітник опинився під шибером. Там загиблий отримав іще декілька травм металевими частинами агрегату.

«За результатами проведеного дослідження, встановлено кілька причин настання нещасного випадку, konkrétne — недостатня надійність засобів виробництва і невиконання посадових обов’язків: відсутність контролю за забезпеченням безпечних умов праці.

Відповідальними особами за даний нещасний випадок комісія бачить: виконавчого директора ПАТ «Червонський Цукровик», який не забезпечив працівникам безпечні умови праці, та заступника виконавчого директора з охорони праці ПАТ «Червонський Цукровик», який не здійснював контроль за безпекою праці.», — повідомляють у прес-службі Держгіпромнагляду.

Відповідно до рішення комісії, до адміністративної відповідальності за ухилення від виконання вимог раніше виданого припису, за не належне забезпечення безпечних умов праці і неналежний контроль за дотриманням правил промислової безпеки та охорони праці притягнуті виконавчий директор заводу і його заступник з охорони праці.

Recall, що в листопаді на цукровому заводі в селищі Червоне в каналі для подачі буряка знайшли труп машиніста.


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 7 od 10 na základe 88 ocenok. 35 polzovatelskih отзывов.