Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Tak, з нагоди відзначення Дня людей похилого віку 30 вересня територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було організовано святковий обід в приміщенні сільської ради с.Ст.Котельня для підопічних, які перебувають на обліку терцентру.
Шановних гостей зі святом вітали народний хор та вихованці гімназії с. Starý kotol — художній керівник Басюк О.В. та директор будинку культури Омельчук В.В., які зустріли гостей українськими народними піснями та відомими піснями воєнних та повоєнних років.
Тож запрошені відчули себе не лише гостями на цьому святі, а й безпосередньо учасниками пісенного дійства.
До присутніх на святі звернулася директор терцентру Подік Н.В., сільський голова Бондарчук В.М. та соціальний працівник Гончарук Н.В., наголосивши, що цей день є визначним і особливим, оскільки кожен повинен пам’ятати свою історію, шанувати та надавати підтримку людям похилого віку, ветеранам, пенсіонерам. Турбота про них – справа всього суспільства, адже моральна й матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці.
Саме на підтримку людей похилого віку і спрямована діяльність територіального центру. Також учасники святкового обіду отримали продуктові набори завдяки підприємцям, які надали спонсорську допомогу -це Гринишин Є.Я., ПП «Імпак» Маліновський С.В., СФГ Ткаченки, Осипович В.М., Дущенко В.В., Сищик Л. P., Тихончук В.Я., ПП «Анкос» Демчик В.С., Сергатюк А.С.

Директор терцентру Н.Подік


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 8 od 10 na základe 84 ocenok. 33 polzovatelskih отзывов.