Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


O. 7:40 16 Februára Andrušìvskogo telefonìst ďalšie regionálne ministerstvo pre mimoriadne situácie dostal správu, obec. Pavelki off Privát. Miesto dobrodružstiev ihneď bol odoslaný do zásuvky vogneborcìv čele s Chief stráž.

Ako to dopadlo, dym, stúpaním príbytok, побачила одна із сусідок. Односельці знали, що старенький, хворий 72-річний пенсіонер, який проживав у цьому будинку, пічкою не користувався, обігрівався електрокаміном, тому вони забили на сполох. До приїзду рятувальників сусіди намагалися дістатися у приміщення, але сильне задимлення та спека не дозволили.

Чоловік вів самотній спосіб життя, але через стан здоров’я був не здатний активно пересуватись. Йому допомагав сусід – солідний, ґрунтовний чоловік. Він підтримував порядок, годував птицю, яка залишалася у господарстві та самого господаря. Того ранку він вже відвідував старенького. Йдучи, відключив обігрівач, щоб заощадити електрику та з метою пожежної безпеки.

Вочевидь, господарю стало не затишно, він самостійно підключив прилад. Ďalší, припускають фахівці, чоловік втратив рівновагу, впав на обігрівач та не зміг піднятися. Саме поряд з ним пожежні виявили понівечене вогнем тіло пенсіонера.


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 10 od 10 na základe 76 ocenok. 34 polzovatelskih отзывов.