This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Андрушівський райавтодорФілія “Андрушівський райавтодор” — одне з тих підприємств, яке працює з прибутком, не маючи боргів по зарплаті та по внесках і податках. Треба віддати належне і керівництву, і колективу в цілому. Незважаючи на те, що матеріально-технічна база філії застаріла, тут, образно кажучи, дають машинам друге життя, бережуть їх, вміло експлуатуючи, реставрують. Таким чином, за 9 місяців підприємство виконало всіх робіт на суму 2049,3 тисячі гривень. На ремонт дорожньої мережі з державного бюджету виділено 2087,4 тис. грн. Ці кошти освоєно майже на 80 відсотків.
Серед відремонтованих об’єктів — дороги на вулицях Житомирська, Шевченка, Франка (не до кінця) в Андрушівці, міст через Гуйву, що в районі Загреблі. Ці роботи проведені за кошти субвенції на утримання доріг комунальної власності в сумі 299,9 тисячі гривень. Укладені також договори із Івницькою, Городківською, Зарубинецькою, Старокотельнянською, Бровківською, Павелківською сільськими радами на ремонт доріг та благоустрій населених пунктів. Роботи на цих територіях ведуться в міру надходження коштів від замовника. Для утримання в належному стані доріг у зимовий час підготовлено грейдер, трактор з навісним очищувачем, припасли достатню кількість піску й солі для посипання.
Андрушівський райавтодорДорожники господарюють ощадливо, незважаючи на економічну скруту, зуміли за власні кошти купити новий спецавтомобіль марки ЗІЛ, трактор МТЗ-92. В успіхах колективу — праця кожного робітника, гуртом вболівають за діло. Дисципліна в колективі — на першому плані, а вона — невід’ємна складова успіху. Додає честі колективу й те, що у філії — висока культура виробництва: територія — у зразковому стані, робочі місця ремонтників — теж. Тут створені належні побутові умови. Заробітна плата своєчасна. Її середній розмір — в межах 1300 гривень на місяць. Все це сприяє стабільності в роботі, плинність кадрів зовсім незначна — багато працюючих на підприємстві трудяться по 10-20 років.

Андрушівська районна державна адміністрація


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 7 из 10 на основе 54 оценок. 30 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344