Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Відбулося пленарне засідання 8 сесії районної ради сьомого скликання24 Júna 2016 , plenárne schôdze 8 zasadnutí okresná siedmy zvolanie.
Predseda Rady Martsenyuk okrese SM. na základe odporúčaní výboru a predseda RGA vykonal zmeny v agende zasadnutia, zahŕňajú celý rad otázok.

Депутати розглянули та затвердили Програму фінансової підтримки реєстраційного відділу Андрушівської районної державної адміністрації на 2016 рік та Програму публічності та розвитку казначейського обслуговування на території Андрушівського району на 2016 рік «Доступне казначейство», внесли зміни до Програми підтримки в Андрушівському районі учасників бойових дій, návrate z ATO, та членів їхніх сімей на 2016-2017 rokov.
Не підтримали депутати, внесені головою РДА Дударем О.М. зміни до Програми фінансового забезпечення роботи Андрушівської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, delegované okresné Rady Andrušìvskoû 2016 rok. Вирішили прийняти звернення до Президента України П.Порошенка, Прем’єр Міністра України В.Гройсмана, обласної ради та районних рад області щодо вирішення питання забезпечення недостатності фінансового рерурсу в районі на отримання бюджетних установ, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету.
Сесія ради внесла зміни до районного бюджету на 2016 rok, врахувавши видатки за рахунок вільних лишків:
комунальному закладу «Центр ПМСД» Андрушівської районної ради на послуги по підготовці та проведенню торгів по закупівлі природного газу в 2016 році в сумі 2,0 THS.;
Андрушівській районній ДЮСШ на придбання спортивного інвентаря та проведення ремонтних робіт в сумі 31,6тис.грн.;
на виконання заходів Програми надання шефської допомоги в/ч А-1912 та В 3231 Збройних Сил України на 2016 рік в сумі 48,7 THS.;
на виконання заходів Програми підтримки Комунальної установи «Трудовий архів» Андрушівської районної ради на 2016 рік в сумі 7,9 THS.;
на виконання заходів районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки в сумі 21,0 THS.;
на виконання заходів Програми фінансової підтримки реєстраційного відділу Андрушівської районної державної адміністрації на 2016 рік в сумі 50,0 тис.грн.
Депутати також погодили зміни до кошторисних призначень управління праці та соціального захисту населення, терцентру, сектору культури РДА, відділу з питань надання адміністративних послуг РДА тощо.
Емоційно обговоривши виділення коштів на завершення реконструкції школи мистецтв та шкільних котелень, депутати не прийшли до єдиної думки.
Депутати підтримали блок питань комунальної власності:
Про встановлення розміру орендної плати;
Про внесення змін до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 18.12.2015 року №14 «Про зміну розміру орендної плати»;
Про внесення змін до Статутів закладів культури, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, Village, міста району.
За пропозицією постійної комісії з питань промисловості, агропромислового комплексу, транспорту, зв’язку, земельних відносин та соціального розвитку села сесія розглянула та підтримала звернення депутатів Коростишівської районної ради щодо ситуації, яка склалася в каменепереробній галузі.
Депутати ради взяли до відома відповідь на депутатський запит Поліщук Г.М. та зняли з контролю рішення сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 25 môže 2016 rok žiadne. 26 «Про депутатський запит Поліщук Г.М. щодо врегулювання ціни на молоко» зняли з контролю.
Зі звітом про результати роботи тимчасової комісії районної ради з вивчення питання економічної доцільності оренди нерухомого майна або викупу теплогенеруючого обладнання, яке встановлено ПП «Інстал-Інвест» в котельнях Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст..№1 та Старокотельнянської гімназії виступив її голова Горкун В.І. Рекомендації, викладені в звіті депутати вирішили направити виконавцям для негайного розгляду та вжиття заходів щодо їх впровадження.
Відбулося пленарне засідання 8 сесії районної ради сьомого скликання


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 8 od 10 na základe 73 ocenok. 34 polzovatelskih отзывов.