Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


17 серпня у залі засідань районної ради відбувся семінар по питаннях енергоефективності. На захід було запрошено міського, селищного, сільських голів, депутатів районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників підприємств, inštitúcie, okresné organizácie. У роботі семінару взяли участь голова районної державної адміністрації О.М. Дудар та голова районної ради В.В. Kostik.
Головною метою заходу було довести до відома присутніх важливість питання енергозбереження та залучення їх до популяризації цієї теми.
Перед учасниками семінару виступив Іщук Ю.О.- керівник Андрушівського відділення АТ «Ощадбанк», який розповів про кредитування на придбання енергозберігаючих товарів. Він зазначив, що «Ощадбанк» надає кредит на купівлю котлів, утеплення будинків, заміну вікон, дверей. Максимальна сума кредиту – 50 THS. USD.. На даний час вже видано 45 кредитів, podľa 8 з них люди вже отримали відшкодування від держави.
Змістовною була розповідь начальника управління роздрібних продажів Житомирської обласної дирекції УКРГАЗБАНК Байдика К.В.., який ознайомив учасників семінару із умовами кредиту «Тепла оселя», зазначивши, що строк кредитування – від 1 Ak chcete 3 rokov, сума – від 1 THS. Ak chcete 50 THS. USD., власний внесок – від 10%, ставка -25%, одноразова комісія – 3%. Позичальником може бути кожний у віці від 21 Ak chcete 65 rokov(на момент закінчення терміну кредиту).
Про систему утеплення фасадів говорив Кравченко Р.В. – регіональний керівник ДП « Капарол Україна». Він розповів присутнім про системи теплоізоляції, її функції та вартість робіт.
okrem toho, менеджер зі збуту та технічних консультацій «Хенкель Баутехнік (УКРАЇНА)» Калмиков А.А. розповів про продукцію та її переваги на ринку енергоефективних технологій.
Оскільки голови місцевих рад та представники підприємств, inštitúcie, організацій постійно спілкуються з населенням, то їхня обізнаність у питанні енергоефективності та енергозбереження допоможе поширити отриману на семінарі інформацію серед багатьох жителів району. А інформаційні матеріали, які були передані присутнім стануть путівником та корисною пам’яткою для зацікавлених осіб.


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 8 od 10 na základe 77 ocenok. 21 polzovatelskih отзывов.