Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Andrushivka gymnázium — Je to moderná vzdelávacia inštitúcia, ktoré vytvorili optimálne podmienky pre tvorivosť, rozvoj a samoviâvlennâ osobnosti.
Sme — kolektívne rovnako zmýšľajúcich jedincov, ktoré, po vysokej podnikateľskej etiky a efektívnu spoluprácu, práca pre, do školy sa stala inštitúcia, де почесно й престижно працювати, де кожен учитель може зробити успішну професійну кар’єру та підвищити педагогічну майстерність. Обраний нами шлях забезпечення особистісно-орієнтованої освіти ґрунтується на принципах доцільності, послідовності, науковості, гуманізації. Ми не зупиняємось на досягнутому і знаходимось у постійному пошуку.
Учителі гімназії розуміють, що робота з обдарованими учнями — šťastie, а вміння оцінити чужий талант і безкорисливо допомогти його становленнюце особливий дар. Тож питання організації навчально-виховної роботи з обдарованими учнями й створення оптимальних умов для їхньої самореалізації, розкриття творчого потенціалу педагогічний колектив Андрушівської гімназії розглядає як одне з пріоритетних.
Свої зусилля ми спрямовуємо на забезпечення формування інтелектуального потенціалу нації шляхом створення оптимальних умов для виявлення обдарованої молоді і надання їй підтримки в розвитку творчого потенціалу, самореалізації та її постійного духовного самовдосконалення.
Авторитет гімназії постійно зростає, що дає нам наснагу до подальшого розвитку.

На відео колона випускників підходить до Будинку культури.


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 9 od 10 na základe 74 ocenok. 24 polzovatelskih отзывов.