This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


З метою підтримки сільських трудівників та розвитку агропромислового комплексу Міністерство аграрної політики та продовольства України, обласна рада прийняли рішення з приводу деяких відшкодувань для населення та сільгосптоваровиробників. Так, наказом Мінагрополітики від 15.12.2011 року № 724 затверджено положення про комісію для визначення переліку фізичних осіб, які мають право на часткове відшкодування витрат на установку індивідуального доїння вітчизняного виробництва. Для виплати відшкодування витрат на установку мають право фізичні особи, котрі утримують три і більше корів та подають в управління агропромислового розвитку такі документи: 1. Довідку, видану сільською радою про кількість корів; 2. Копії паспортів корів і ветеринарних карток до них; 3. Виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин; 4. Копії платіжних документів та технічної документації на установку індивідуального доїння; 5. Копію паспорта особи, що утримує корів, та ідентифікаційного коду; 6. Довідку про відкриття поточного рахунку в банку. Рішенням сесії обласної ради від 22.03.2012 р № 510 затверджений порядок видання і використання субвенції з обласного бюджету на відшкодування вартості закуплених племінних нетелів фермерськими господарствами. Субвенція надається на відшкодування вартості 24 голів племінних нетелів молочного або м’ясного напряму продуктивності, закуплених фермерськими господарствами із розрахунку не більше 10 тис. грн. за одну голову вагою на менше 400 кг, на загальну суму не більше 240 тис.грн. Претиндентам на районну комісію необхідно подати такі документи: 1. Заяву; 2. Копію довідки про включення до ЄДРПОУ; 3. Довідку про відсутність (наявність) простроченої більше як на півроку заборгованості по платежах до бюджетів та Пенсійного фонду; 4. Довідку про банківські реквізити; 5. Бізнес-план з розвитку м’ясного або молочного скотарства; 6. Довідку із органів земельних ресурсів про наявність земельної ділянки; 7. Довідку від фермерського господарства про наявність основних засобів виробництва та обігових коштів; 8. Копію документа, який засвідчує освітньо-кваліфікаційний рівень голови та членів фермерського господарства (за наявності); 9. Довідку про склад сім’ї; 10. Копію трудової книжки голови фермерського господарства (за наявності); 11. Копію кредитної угоди про отримання кредиту для закупівлі основних та обігових засобів виробництва (за наявності); 12. Характеристику-рекомендацію на голову фермерського господарства, видану сільською радою. За консультацією звертатися в управління агропромислового розвитку, у відділ тваринництва, тел.: 2-18-72.

Віталій ВЕСЕЛЬСЬКИЙ,
заступник начальника управління АПР


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 10 из 10 на основе 67 оценок. 26 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344