Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Jedenásť rokov po sebe ukrajinskej charitatívnej nadácie "srdca k srdcu" vedie charitatívne akcie, zamerané na získavanie prostriedkov pre choré deti. Zhromaždené prostriedky fondu kupuje lekárske vybavenie a bezplatné vstupenky do detskej nemocnice na Ukrajine.
Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» http//sercedoserca.com.ua веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в Україні. Організація збору коштів в рамках благодійної акції, є тільки один з методів реалізації даної мети.
Основні цілі фонду являють собою:
Розвиток волонтерського руху в Україні за принципами європейських стандартів;
Привернення уваги та повернення довіри громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітності;
Виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України;
Покращення ситуації із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих обласних лікарнях України.
Цього року, Фонд «Серце до серця» організовує фестиваль під назвою «Woodstock Ukraine» http//www.woodstock.in.ua, який відбудеться з 11 Ak chcete 13 Septembra 2017 року у Львівській області. Фестиваль «Woodstock Ukraine» традиційно є безкоштовним і відкритим для всіх учасників. Він присвячений благодійності, розвитку волонтерського руху в Україні та вдячності волонтерам «Серце до серця» (яких налічує близько 40000 осіб по всій Україні).
Počas 2006-2016 rokov, за підтримки громадських організацій, органів студентського учнівського самоврядування, навчальних закладів, органів державної влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації, бізнес-структур було зібрано коштів, а в подальшому закуплено медичного обладнання на суму 28 772 256,86 UAH. та передано у безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднання кожної області України.
Перелік закупленого медичного обладнання за всі роки діяльності Ви можете ознайомитись за посиланнямwww.sercedoserca.com.ua/ua/medichne-obladnannja/
Цього року Фонд «Серце до серця» організовує 12 Всеукраїнську благодійну акцію, яка триватиме з 9 Apríla 2017 rok. Кошти збиратимуться з метою придбання медичного обладнання для лікування дітей з вадами зору.
Представник ВБФ «Серце до серця» 2017 p. в Житомирській області Дика Анастасія тел.: 063-611-65-57; контактний e-mail: nastiadyka@gmail.com

Hlavný odborník na vzťahy s médiami a verejnosťou na Malinìvska..


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 7 od 10 na základe 81 ocenok. 23 polzovatelskih отзывов.