Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Oslobodenie z Andrušìvskogo okresu od fašistické invaders začal 25 Decembra 1943 roka.
Naši vojaci spočiatku vystrelil z nepriateľa Âropovičì, Lûbimìvku. Ďalší deň, 56, oslobodený, Lìsìvku, z Volicì, Brovki prvý, Mìnkìvcì, Gorodkìvku.
27 a 28 Decembra je úplne uvoľnená Volicâ, Gardišìvka. Potom kopol fašisti z Nehvoroŝì, Zabari. 29 грудня точилися бої в напрямку Червоного і 30 грудня були звільнені усі села району.
При визволенні Андрушівщини загинуло близько 2 тисяч бійців, які назавжди залишилися в братських могилах на нашій землі.
На Андрушівщині завжди вшановували та вшановують тих, хто захищав наш край і повернувся сюди після Перемоги. Один з них нині проживає у містіце Шломов Іван Іванович, якому присвоєнно звання Почесного громадянина міста.
Велика шана всім, хто воював на інших фронтах, хто не повернувся з поля бою і тим, хто залишився живим.
Керівництво району, verejné, учнівська молодь оточують турботою ветеранів, родини полеглих фронтовиків, бережуть братські могили, пам’ятники.
Сьогодні в районі залишилося дуже мало учасників бойових дій, в чиїх спогадах і ранах живе війна.
В переддень визволення району від німецько-фашистських загарбників керівники районної державної адміністрації, Okresná, колишні фронтовики, ветерани праці, представники громадськості поклали квіти до братської могили визволителів (Foto). На мітингу виступив голова районної ради Мельник О. V., який відзначив, що подвиг визволителів району назавжди залишиться в пам’яті вдячних нащадків, дякував фронтовикам за героїзм і мужність, проявлені на фронтах Великої Вітчизняної війни.
Ветеран війни Лоханський Й. V., звертаючись до присутніх, сказав, що роки війни наклали свій відбиток на здоров’я колишніх фронтовиків. Сьогодні варто більше уваги приділяти патріотичному вихованню підростаючого покоління, яке має знати і пам’ятати про подвиги старших поколінь.


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 7 od 10 na základe 86 ocenok. 33 polzovatelskih отзывов.