This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Щоразу свято села у Волосові проходить у щирій, невимушеній обстановці. Ті, кого запрошують на урочистості, приходять з радістю і прихованою тривогою, бо знають: на святі обов’язково розкажуть їх трудові біографії, про багатство душі, згадають минуле, вручать усім подарунки.
На цей раз першими вшанували старожилів – Ніну Андріївну Грищенко та Анастасію Миколаївну Касьянову, які вже відзначили своє 90 – річчя. Дякували невтомним трудівницям, котрі винесли на своїх плечах страхи колективізації , голодомору, війни, розрухи, були ще й чудовими матерями, дружинами. Естафету сьогодні продовжила молодь. Ведучі висловили вдячність молодим сім’ям за те, що у селі тільки в цьому році зявилося на світ п’ятеро немовлят. Їм теж вручили подарунки від спонсорів свята. Молодим подружжям побажали рівнятися на сім’ю Анатолія Трохимовича та Ольги Андріївни Рихлюків – у жовтні вони відсвяткували золоте весілля. І в цьому ж місяці на рушник щастя стали Аліна та Богдан Козакевичі. Їм волосівчани побажали щасливо і довго йти сімейною стежкою.
Притишують голос ведучі, вшановуючи пам’ять про поета Олександра Рихлюка. Тут він народився, зробив перші дитячі й поетичні кроки.
Він так і залишився молодим на березі вічності. У залі, де проходило дійство , є куточок його поезії і горить свіча.
Материнський біль… Присутні схиляють голови перед Т.Ш Шателюк і Л.Я Осипчук, чиї сини загинули у мирний час, перебуваючи на службі в армії.
Несе на своїх плечах невтомно важку материнську ношу Г.М. Марченко – майже піввіку доглядає сина інваліда. Їй дякували за мужність, бажали й надалі залишатися сильною духом.
Келих вдовинної долі підготувало життя для молодої жінки Тетяни Грищенко, яка працює у місцевому фермерському господарстві: чоловік помер, на її руках залишилося троє діток. Спасибі, що свекрі допомагають невістці, шанують її, як дочку.
Переплелися розповіді ведучих червоні і чорні нитки, радість і сум, звучали вони і в піснях, які виконували Анатолій Денисюк з дочкою Іриною, а наймолодша учасниця свята Даринка Поліщук розвеселила всіх і піснею, і танцем, і словом.

Андрушівська районна державна адміністрація


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 8 из 10 на основе 66 оценок. 26 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344