Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Žiadania o opravu radìotočki alebo skontrolovať pre už registrovaných aplikácií v automatickom režime podľa čísla 0800506575 Budete musieť:
Zavolajte na linku opravy rozhlasové prijímače firmy «Ukrtelecom» číslo 0-800-506-575.
Je dôležité! Ідентифікація послуг радіо та реєстрація заявки на ремонт радіо здійснюється за номер телефону фіксованої мережі Укртелеком. Тому необхідно ввести номер телефону на початку обслуговування.
1. Після привітання та вибору мови обслуговування (якщо Ви телефонуєте вперше) автоінформатор пропонує на вибір:
Якщо у Вас виникли складнощі в користуванні радіоточки за номером, з якого телефонуєте, залишайтесь на лінії;
Якщо у Вас виникли складнощі в користуванні радіоточки за іншим номером, натисніть «*» та цифру «1» та після звукового сигналу, введіть номер телефону, за яким виникли складнощі. Номер необхідно вводити в форматі: [нуль], [код міста/населеного пункту], [номер телефону]. Загалом 10 цифр. Napríklad, для міста Полтави номер може мати такий вигляд 0532 112233.
2. Ďalší, автоматизована система почне реєстрацію заявки.
3. Якщо вже є зареєстрована заявка на ремонт радіо, яка на даний момент знаходиться в роботі, система проінформує про наявність заявки. В цьому випадку зареєструвати нову заявку на ремонт радіо неможливо.
4. Якщо в системі відсутня заявка на ремонт радіо, система повідомить про реєстрацію нової заявки: «Дякуємо. Ваша заявка на ремонт радіоточки зареєстрована. Заявка буде розглянута протягом 24 годин з дати реєстрації за виключенням вихідних та святкових днів».
Заявка на ремонт радіо зареєстрована. Очікуйте вирішення!

Сектор ееономіки та розвитку інфраструктури


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 10 od 10 na základe 79 ocenok. 35 polzovatelskih отзывов.