Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


З травня по вересня цього року відповідно до Плану основних заходів УМВС на 2015 рік на території області передбачено проведення профілактичних заходів, спрямованих на виявлення і знищення нелегальних посівів маку та конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів під умовною назвою „МАК”.

З метою недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження працівники міліції приймають активну участь в заходах з недопущення незаконного культивування нарковмісних рослин.

На сьогодні законодавством за незаконний посів та вирощування снодійного маку та конопель передбачено як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.

Згідно зі статті 106-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ці дії караються накладенням штрафу у розмірі від 306 Ak chcete 1 THS. 700 UAH.

Незаконний посів маку чи конопель карається, згідно зі ст. 310 КК України, штрафом до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, арештом на строк до шести місяців чи обмеженням волі строком до 3 rokov. А якщо кількість вирощених рослин маку чи конопель перевищує 500 рослин, неминуче позбавлення волі на строк від 3 Ak chcete 7 rokov.

Зберігання наркотичних засобів навіть без мети збуту тягне за собою обмеження чи позбавлення волі на строк до 3 rokov, якщо ж наркотичні засоби зберігались повторно чи у великій кількості, то особа несе покарання у вигляді позбавлення волі строком від 2 Ak chcete 8 rokov.

Інспектор по РНГФ Оксана Огір


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 10 od 10 na základe 62 ocenok. 25 polzovatelskih отзывов.