Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Загальна сповідь духовенства Андрушівського благочиння 24 серпня 2017 року24 Septembra sa konala všeobecnej spovede duchovenstva z Eparchie Andrušìvskogo. Vzal sviatosti spovede v kňazi duchovné deanery Andrušìvskogo v rámci. Vladimir Mudlo.

1 uctievanie viedol od prepošt Andrušìvskogo County na zvolený za archimandritu Macanom starším, jedným (Havryliv), якому співслужили священики благочиння. По закінченню літургії і прийняття Христових Таїн, благочинний побажав священикам, щоб Господь явив свою милість і допоміг пройти поприще теперішнього нелегкого життя, і давав сили привертати до лона Православної Церкви невіруючих людей, також щоб Господь дарував силу молитися за весь рід православний.

Після Божественної літургії був відслужений молебень за мир в Україні, а також заупокійна літія по спочилих воїнах. В своєму слові архім. Макарій закликав віруючу паству до молитв, розповівши про святих угодників Божих, починаючи з рівноапостольного князя Володимира, княгині Ольги, Андрія Первозванного і закінчуючи сонмом святих на землі українській просіявши, які угодили Богові і які знали, що на все воля Божа, і на все рука Божа, вони знали і вірили в те, що Господь по своїй премудрості по своєму промислу, веде кожну людину до блаженної вічності і в цей день ми собором священиків возносили молитву за нашу рідну Батьківщину, бо тому, що тут ми живемо, тут ми народились і служимо Богові, Церкві і народові.

По закінченню проповіді Благочинний привітав, дружину, настоятеля храму прот. Миколая Климчука, матушку Наталію, з ювілеєм побажавши всього найкращого, і заслужити самого головного, милості Божої, заради якої ми тут живемо на землі.
Загальна сповідь духовенства Андрушівського благочиння 24 серпня 2017 рокуЗагальна сповідь духовенства Андрушівського благочиння 24 серпня 2017 рокуЗагальна сповідь духовенства Андрушівського благочиння 24 серпня 2017 рокуЗагальна сповідь духовенства Андрушівського благочиння 24 серпня 2017 рокуЗагальна сповідь духовенства Андрушівського благочиння 24 серпня 2017 рокуЗагальна сповідь духовенства Андрушівського благочиння 24 серпня 2017 рокуЗагальна сповідь духовенства Андрушівського благочиння 24 серпня 2017 рокуЗагальна сповідь духовенства Андрушівського благочиння 24 серпня 2017 рокуЗагальна сповідь духовенства Андрушівського благочиння 24 серпня 2017 року
Press-služba Andrušìvskogo deanery


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 9 od 10 na základe 79 ocenok. 38 polzovatelskih отзывов.