Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Андрушівська обсерваторія ААОPlanétok v slnečnej sústave, otvorené v Andrushivka astronomického observatória v región Zhytomyr, bol pomenovaný na počesť Wikipédie. Ako Tlačové oddelenie 1. «Wikimedia Ukrajina», Toto sa stalo známe 30 Januára, в дев’ятий день народження української Вікіпедії.

«Астероїд на перший погляд нічим не відрізняється від десятків тисяч подібних уламків в головному поясі астероїдів. Однак тепер він служить першим космічним пам’ятником Вікіпедії і вікіпедістам всього світу», — наголошується в повідомленні прес-служби.

Андрушівська обсерваторія (ААО) — єдина приватна обсерваторія в Україні, заснована в 2001 році за ініціативою вченого і підприємця Юрія Іващенка.

S 2005 року вона входить до 20 найбільш продуктивних обсерваторій світу зі спостереження за малими планетами. За цей час було в ній відкрито більше 90 астероїдів, серед яких (117240) Žytomyrská, (133293) Andrushivka, (212723) Кличко і ін.

Пропозиція назвати один з відкритих в Андрушівці астероїдів «, Slobodnej encyklopédie» надійшло від ГО «Wikimedia Ukrajina». Іващенко погодився і подав відповідну заявку в Комітет по номенклатурі малих планет. Назва було схвалено цим комітетом, в який входять 15 учених з усього світу.

Саме 30 січня виповнилося дев’ять років від створення першої статті в україномовному розділі Вікіпедії.


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 10 od 10 na základe 65 ocenok. 21 polzovatelskih отзывов.