This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


4 січня, в понеділок, тиснув добрячий мороз і не лише дітворі, а й дорослим важкувато було обійти кучугури, до районного будинку культури поспішали і дорослі і діти. Там на них чекав цікавий захід:Андрушівська школа мистецтв влаштувала традиційний конкурс юних талантів «Крок до зірок».Ведучі запросили на сцену всіх учасників конкурсу.
Потім оголосили склад журі конкурсу, яке очолила голова райдержадміністрації К.І .Курсон, повідомила, що він проходитиме в два тури й буде оцінюватися за 5-бальною системою. Конкурсанти мають виконувати одну пісню календарно – обрядового циклу а іншу на вибір.
Гарно виступали всі учасники свята. Із задоволенням слухали глядачі Олену Гавриш із Старої Котельні, Носачук Наталію з Волиці, Жаркой Артура з Лісівки. Зал затих, здавалося, найтонших струн сердець торкався срібний голосок Ані Чижевської з Бровок Перших, коли вона співала пісню про матір. Але чи не найбільше були вражені всі виступом Марійки Жевак з Нехворощі. Щиро аплодували і найменшій учасниці конкурсу – чотирирічній Аліні Федоровій з Корчмищ, яка, так природно трималася на сцені.
Гарно виступили діти і в другому турі конкурсу.
Нарешті слово надали голові журі К.І.Курсон, яка дякувала батькам за велику любов до дітей, щиро вітала переможців. Зичила конкурсантам подальшого творчого злету і начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Г.І. Білецька.
І ось настала найхвилююча мить – нагородження переможців. К.І. Курсон вручила найкращим виконавцям грамоти, призи.
Перше місце заслужено дісталося Марійці Жевак з Нехворощі, друге – Носачук Наталія з Волиці, третє — Діані Ткачук з Червоного. Приз глядацьких симпатій присуджено Артуру Жаркому з Лісівки, Гран – Прі — Олені Гавриш зі Старої Котельні. Відзначили також і найменшу учасницю – Аліну Федорову з Корчмищ.

Андрушівська районна державна адміністрація


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 8 из 10 на основе 63 оценок. 30 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344