Žitomirskaâ regije
Online prevajanje

Internet oglaševanje UBU
Statistika strani
Obiskovalcev v zadnjih 24 ur


25 Septembra 2017 leto obsojencev, Kaj so Andrušìvskogo regionalnih sektorja na preizkušnji, skupaj z Andrušìvskim regionalnega centra socialnih storitev za družine, дітей та молоді та Андрушівським бюро безоплатної правової допомоги було проведено бесіду з елементами тренінгу «Профілактика туберкульозу». Під час заходу були розглянуті питання «Як захистити себе та близьких?», «Як вберегти себе від туберкульозу?», «Як лікується туберкульоз?».
Запрошені фахівці розповіли підобліковим про симптоми, при появі яких слід обов’язково негайно звертатись до лікаря. še več, було доведено інформацію з профілактики туберкульозу та наголошено на декількох нескладних профілактичних правилах, які допоможуть убезпечити власне здоров’я: дотримуватись правил здорового харчування, позбутися шкідливих звичок та проходити щорічне медичне обстеження.
На думку працівників пробації та фахівців соціальних служб, поінформованість – це перший шлях для уникнення зараження туберкульозом і саме тому періодично необхідно проводити такі інформаційні заходи.

Богдан Бордюг, Начальник Андрушівського РС з питань пробації


Internet oglaševanje UBU

Internet oglaševanje UBU
Spletna stran 9 iz 10 na podlagi tega 86 vrednotenja. 40 mnenja uporabnikov.