This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Бердичівський коледж промисловості, економіки та права
Оголошує прийом студентів на 2011-2012 н.р.

Денне відділення (на базі 9 та 10 класів) за спеціальностями: ливарне виробництво чорних і кольорових металів і сплавів; технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях; хімічне та нафтове машинобудування; бухгалтерський облік; економіка підприємства; фінанси і кредит; розробка програмного забезпечення; правознавство; фізичне виховання. Абітурієнти на базі 9 та 10 класів зараховуються на денне відділення коледжу за результатами вступних випробувань у коледжі.
Документи приймаються з 1 по 22 липня 2011р.

Заочне відділення (на базі 11 класів) за спеціальностями: технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях; хімічне та нафтове машинобудування; бухгалтерський облік; економіка підприємства; фінанси і кредит; розробка програмного забезпечення; правознавство. Абітурієнти на базі 11 класів зараховуються на заочне відділення коледжу: — за результатами вступних випробувань у коледжі для осіб, які отримали повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше; — за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти, виданими у 2008, 2009,2010 або 2011 p.p. Документи приймаються з 30 липня по 28 серпня 2011р. Відділення післядипломної освіти (на базі вищої освіти) за спеціальностями: економіка підприємства; бухгалтерський облік; фінанси і кредит. На відділення післядипломної освіти абітурієнти зараховуються до коледжу за поданням документа про вищу освіту (I-IV рівня акредитації). Випускникам коледжу надається право вступу за спорідненими спеціальностями до Державних ВНЗ IV p.a. за співбесідою (без сертифікатів) за скороченим терміном навчання. За довідками звертатись за тел.: (04143) 2-00-67; 2-10-75.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 10 из 10 на основе 66 оценок. 34 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344