Žitomirskaâ regije
Online prevajanje

Internet oglaševanje UBU
Statistika strani
Obiskovalcev v zadnjih 24 ur


Nekaj por. s. Karolak, Ta lastnost je pomembna za LCD-televizorji. Drugi verjamejo, Kaj je resnično slika odličnost, ne odraža v. V vsakem primeru,, na razvoj predmet preživel dovolj denarja, njen opozoriti.

Med dejavniki, ki določajo kakovost zaslona «slike» на екрані LCD-телевізора, специфікація «час відгуку» (response time) зазвичай одержує саму неоднозначну оцінку фахівців і простих користувачiв. Na žalost, виною тому не тільки звичайний плюралізм думок, властивий будь-якій сфері знань. Компаніївиробники телевізорів внесли чималу лепту у створення плутанини в цьому питанні.

У загальному випадку, час відгукуце швидкість, з якою рідкокристалічна осередок-піксель LCD-дисплея здатний змінювати ступінь прозорості, формуючи зображення. Однак, чи не кожен виробник вважає своїм обов’язком запровадити власну «систему координат», виходячи з власних уявлень про суть явища.

Основний момент, який об’єднує всі розрізнені специфікаціїдля всіх систем прийнято вважати, ki, чим менше час відгуку, тим вища якість зображення. Це особливо актуально для застарілих LCD-телевізорів або виробів виробників «третього дивізіону» — молодих корейських або китайських компаній, що не мають достатньо коштів на впровадження ефективних технологій.

Великі показники часу відгуку означають, predvsem, розмиту «картинку». Швидко рухомі об’єкти в цьому випадку залишають за собою так званий шлейф, помітний для очей глядача. У першу чергу це властивість може виявлятися при перегляді спортивних передач, динамічних сцен у фільмах, також його дію можуть випробувати на собі любителі екшнкомп’ютерних ігор (при грі на приставці або підключенні телевізора в якості монітора).

Якими б не були показники яскравості, контрастності і роздільної здатності екрана телевізора, низька швидкість відгуку може звести нанівець задоволення від перегляду. Тому частина виробників, що володіє малими матеріальними і технічними можливостями підійшла до вирішення питання творчоза допомогою винаходу власних систем вимірювання часу відгуку.

Варіанти

Для ранніх LCD-телевізорів існував єдиний стандарт вимірутак званий rise-and-fall response або TrTf (Time rising, Time falling). У цьому випадку вказується час переходу (в мілісекундахмс) «рідкого» кристала від активного стану (чорний колір) до неактивного (білий) і назад. Реально береться до уваги 90% активність для чорного і 10% активність для білого кольорів. Відомий розробник стандартів компанія VESA прийняла його для телевізорів і моніторів.

Тим не менше, жорстких директив тут поки що немає. Незважаючи на авторитет VESA, виробники знайшли поле для маніпуляцій і в цих рамках. Tako, na primer, у специфікаціях телевізора вказується лише половинний часперехід осередку від чорного до білого. Це дозволяє «скоротити» час відгуку вдвічі. Додаткова можливість маніпуляції цифрамидекларування максимальних швидкостей відгуку пікселів замість середньостатистичних.

Ще один спосіб вимірювання часу відгукуGTG (Gray to Gray). Тут вимірюється не перехід від чорного до білого, а час градації від одного тону сірого до іншого. To je jasno, що всі ці специфікації один з одним не корелюються.

Відзначаючи в інструкції показник часу відгуку, далеко не всі виробники вказують, за якою системою вони заміряні. Багато хто не вказують його взагалі. Однібо не вважають це важливим, інші тому, що вказувати їм, власне, нічого.

«Канонічний» варіант

Та, все-таки, найбільш поширеним є стандарт TrTf (Time rising, Time falling). У першу чергу він застосовується великими компаніями «з ім’ям».

Оптимальний час відгуку по цій системі в недавньому минулому становила 20-25 мс. За словами фахівців, цього цілком достатньо для комфортного перегляду «швидкого» vіdeo. Однак, якщо вірити користувачам, деякі з них здатні розрізняти шлейф і на дванадцять, і навіть на восьми мілісекундах. Očitno, це індивідуальні особливості зорового сприйняття окремих людей, тому що, за деякими оцінками, зображення на екрані 50 Гц кінескопа телевізора приблизно еквівалентно 16 мілісекундах LCD.

Висновок

В обставинах, що склалися, не можна не визнати, ki, хоча «час відгуку» — величина, безумовно важлива, головну увагу слід звертати в першу чергу на деталі: систему вимірювання, суб’єктивний рейтинг виробника і т.п.

На щастя, компанія VESA вже приступила до уніфікації загального стандарту на основі TrTf. Залишається сподіватися, що незабаром він буде прийнятий повсюдно.


Internet oglaševanje UBU

Internet oglaševanje UBU
Spletna stran 8 iz 10 na podlagi tega 49 vrednotenja. 29 mnenja uporabnikov.