Žitomirskaâ regije
Online prevajanje

Internet oglaševanje UBU
Statistika strani
Obiskovalcev v zadnjih 24 ur


Ogledujem, razumeš, na svetu je bolj in bolj napolnjena z digitalnih tehnologij. Vsak od nas se sooča s potrebo po uporabi tehnologije inovacije. Ampak vprašanje je-to je popolnoma varno?». Najprej morate vedeti, що гаджетами користуються і маленькі жителі населення – діти. Tako, 17 bereznja 2017 leta, у ДНЗ «Колобок» с. Лісівки на батьківське зібрання завітали фахівці із соціальної роботи Андрушівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та провели бесіду на тему: «Кіберзлочинність».
Na žalost, кіберзлочинність прирівнюють до насилля та жорстокого поводження в суспільстві. Набагато легше причинити шкоду, не встаючи від «робочого монітору». За допомогою троянських програм, так званими «троянами», можливо зламати всі особисті дані.
Обачність – запорука вашої безпеки. Не потрібно завжди надіятись на антивірусні програми. Захищайте себе та своїх дітей від веб – залежності. За допомогою та інформацією звертайтесь в Андрушівський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (m. Andrushivka, PL. Т.Г.Шевченка, 1, soba. # 47, 4-й пов., Tel. 2-20-72).

Бруцька А.М., фахівець із соціальної роботи І категорії відділу соціальної роботи АРЦСССДМ


Internet oglaševanje UBU

Internet oglaševanje UBU
Spletna stran 7 iz 10 na podlagi tega 59 vrednotenja. 30 mnenja uporabnikov.