Žitomirskaâ regije
Online prevajanje

Internet oglaševanje UBU
Statistika strani
Obiskovalcev v zadnjih 24 ur


V poletnem obdobju povečuje število primerov, Kdaj bolniki priti do bolnišnice, prizadela ugrizi kač. Tako, 30 Junija, z ugrizom Viper, ICU ima rezident Zhytomyr Oblast.

To je poročal na tiskovno službo DSN-i v Zhytomyr regiji.

«30 червня до реанімаційного відділення Андрушівської центральної районної лікарні через укус гадюки потрапив чоловік,1946 r. n., мешканець с. Garapìvka, ki, за попередньою інформацією, рибалив на річці. 1 липня потерпілий доправлений до однієї з Житомирських медичних установ», — розповіли рятувальники.

Аби не наражати своє життя на небезпеку, фахівці радять, вирушаючи до лісу, взувати резинові чоботи.

«Також одяг повинен закривати усі частини тіла та не щільно прилягати до нього. Змія кусає тільки захищаючись. Аби її ненароком не потурбувати, необхідно бути уважними, дивитися під ноги, не ворушити траву чи листязмія сховається, вчасно відчувши ваше наближення. При зустрічі зі змією зупиніться, не наближайтеся і вона не нападе першою, але будь-який необережний рух для неїзнак загрози. Якщо ж Вам все таки не вдалося уникнути укусу змії, то не варто зволікати. Необхідно спочатку надати першу допомогу, а далі негайно звернутися до лікаря. В перші хвилини після укусу медики радять спробувати відсмоктати частину отрути з рани. Кров’янисту рідину, що відсмоктується, треба відразу ж спльовувати. Відсмоктування не можна робити, якщо у роті є язви та ранки. З підручних матеріалів на уражену кінцівку необхідну накласти шину і вжити заходів для екстреного транспортування потерпілого до лікарні. На місце укусу не можна накладати джгут, припікати його чи надрізати», — зазначають у прес-службі ДСНС у Житомирській області.


Internet oglaševanje UBU

Internet oglaševanje UBU
Spletna stran 8 iz 10 na podlagi tega 77 vrednotenja. 36 mnenja uporabnikov.