This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


В південних районах області розпочалися жнива, однак масового розмаху цей процес поки що не набув. Тому на базі сільгосппідприємств Андрушівського рацону був проведений обласний семінар з питань підготовки до збирання ріпаків та зернових культур.
На смінар були запрошені голови райдержадміністрацій, начальники районних управлінь агропромислового розвитку, керівники та спеціалісти обласних служб АПК, науковці. Проходив семінар за участю заступника гови облдержадміністрації Миколи Дейсана та начальника головного управління агропромислового розвитку Миколи Дідківського.
На полі державної сортодослідної станції села Зарубенці присутнім було продемонтсровано обряд зажинків, за давньою традицією керівництву області вручено коровай, а також надано право скосити перший хлібний сніп заступнику голови облдержадміністрації Миколі Дейсану. Затим учасники семінару оглянули посіви зернових культур, ознайомилися із технологією вирощування, дослідними ділянками та підготовкою до збирання врожаю. Як відзначалося, згідно поставленого завдання голови облдержадміністрації, в цьому році до 50 відсотків площ необхідно засіяти районнованими сортами зернових не менше першої рапродукції.
Учасники семінару відвідали пункт очистки насіння дочорнього підприємства «Оранта», де ознайомилися із технологією очистки та зберігання насіння, підготовкою складських приміщень. На підприємстві три очисні лінії, потужність очистки кожної до 75 тонн зерна на годину.
В приватному підприємстві «Імпак» присутні оглянули зведений механізований загін району для збирання зернових культур та ріпаку. Продемонстровано було також наладку і регулювання вущлів та агрегатів зернозбиральної тезхніки, грунтообробних і посівних машин. Особливу увагу було звернуто на охорону праці та проти пожежну безпеку під час проведення жнив. В цьому підприємстві вже завершують збирання ріпаку та озимого ячменю, в середньому отримуючи на круг по 43 центнери зерна. Госпордарство спеціалізується і на вирощуванні картоплі. Під цією культурою тут 600 гектарів. Підприємство співпрацює з німецькою фірмою «Європлан» і рентабельність його більше 50 відсотків. Тому актуальними були питання розвитку насіннєцтва картоплі і поширення сортів через приватний сектор.
На пленарному засідання було обговорено підготовку господарств області до проведення жнив, роботу аграрного фонду на продовольчому ринку і цінову політику на зерно врожаю 2009 року.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 10 из 10 на основе 66 оценок. 31 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344