Žitomirskaâ regije
Online prevajanje

Internet oglaševanje UBU
Statistika strani
Obiskovalcev v zadnjih 24 ur


Ljudi spala in ni zdelo, da je požar ki gre gor doma.

Policije v Andrušìvskomu okrožju 28 Februarja je rešil iz ognja tri ljudi. Про це повідомив відділ комунікації ГУНП у Житомирській області.

За інформацією прес-служби, уночі поліцейські Роман Вербівський та Олександр Скрицький у складі групи забезпечення безпеки дорожнього руху ГУНП в області патрулювали в Андрушівському районі. Автомобілем вони їхали вулицею села Малих Мошківців, коли раптом помітили, що віддалік палає дах одного з будинків. Поліцейські кинулися до місця події.

“Бігти довелося навпростець, городами, адже пожежа сталася на паралельній вулиці, а шукати об’їзд у незнайомому селі було ніколи. Біля палаючого будинку вже була якась жінка. Вона сказала нам, що у будинку є люди, але до них не можна достукатися”, – розповів Роман Вербівський.

Поліцейські спробували голосно гукати та стукати у двері та вікна, однак ніхто не озивався. Відтак миттєво прийняли рішення – розбили скло у вікні. Аж тоді у кімнаті хтось заворушився.

Je izkazalo, що господарі спали і не відчували пожежу на горищі будинку. Поліцейські допомогли трьом людям вибратися на вулицю. На щастя, ніхто з них не постраждав, вчасно опинившись зовні палаючої оселі.


Internet oglaševanje UBU

Internet oglaševanje UBU
Spletna stran 9 iz 10 na podlagi tega 64 vrednotenja. 24 mnenja uporabnikov.