This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Престольне свято у лікарняному храмі14 червня Церква згадує пам’ять, святого преподобного Агапіта Печерського, врача. Особливо його величали у лікарняному храмі, Андрушівського благочиння. Цього року відбулося перше престольне свято, уже у новому освяченому храмі.

На свято прибуло багато прихожан святого храму, а також гостей з інших парафій які шанують пам’ять великого угодника Божого, Агапіта Печерського, частиця мощей якого знаходиться у нашому храмі. Як за звичаєм перед Божественною літургією був відслужений акафест Преподобному, після чого почалась святкова Божественна Літургія, очолив яку благочинний Андрушівського округу архімандрит Макарій (Гаврилів), якому співслужили настоятель храму прот. Святослав Гаврилі і священники які також люблять прп. Агапіта і завжди приїжджають в цей день.

Храм побудований на територій Андрушіської ЦРЛ, який відкритий кожного дня, до якого стікаються перш за все медичний персонал, а також хворі які лежать на амбулаторному лікування. Також храм опікується бездомними людьми які зараз перебувать, в інфекційному відділенні Андрушівської лікарні, допомагаючи їм як і фінансово так, і продуктами і речами.

Після Літургії здійснилась хресна хода, навколо храму.
Престольне свято у лікарняному храміПрестольне свято у лікарняному храміПрестольне свято у лікарняному храміПрестольне свято у лікарняному храміПрестольне свято у лікарняному храміПрестольне свято у лікарняному храміПрестольне свято у лікарняному храмі
Прес-служба Андрушівського благочиння


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 8 из 10 на основе 83 оценок. 24 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344