Žitomirskaâ regije
Online prevajanje

Internet oglaševanje UBU
Statistika strani
Obiskovalcev v zadnjih 24 ur


Ženska med pogodbenicama na področju Andrušìvskomu palico ubil svojo spìvmeškancâ. O tem 11 septembra v letu briefing dejal vodja GUNP v Zhytomyr Oblast Vjačeslav Pečenenko Ukrajine.

"V zadnjih tednu na območju regije je bilo storjeno več hudih kaznivih dejanj. Kot vedno, вони всі знову пов’язані з розпиттям спиртних напоїв. В Андрушівському районі співмешканка палицею вбила свого співмешканця», – повідомив поліцейський.

У прес-службі ГУНП Житомир.info розповіли подробиці цієї події.

«В селі Антополі Андрушівського району за місцем проживання 8 вересня було виявлено тіло 49-річного господаря. Після проведення судово-медичної експертизи, у нього були виявлені численні травми, зокрема закриту черепно-мозкову травму, що вказувало на насильницьку смерть чоловіка.

Під час перевірки поліцейські встановили, що напередодні ввечері під час розпиття спиртних напоїв, між потерпілим і його 52-річною співмешканкою виник конфлікт. У результаті жінка кілька разів вдарила чоловіка палицею по голові», – повідомили у прес-службі.

Жінка у вчиненні злочину зізналася. Нині поліцейські з’ясовують усі обставини та причини, що призвели до фатального конфлікту. За фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті , розпочали досудове розслідування (ч.2 ст. 121 ККУ).


Internet oglaševanje UBU

Internet oglaševanje UBU
Spletna stran 9 iz 10 na podlagi tega 87 vrednotenja. 29 mnenja uporabnikov.