Žitomirskaâ regije
Online prevajanje

Internet oglaševanje UBU
Statistika strani
Obiskovalcev v zadnjih 24 ur


Участь у роботі сесії Андрушівської районної радиV petek, so sodelovali v seji Andrušìvskoï okrajnega sveta. To ni prvič, in dobro označena, da Andrušìvŝinì, ne samo kar dobro tradicijo, ampak prav tako jih podpirajo.
Eden od njih je rojstni dan voščilo med poslanska. Тих — хто відзначав свій День народження у міжсесійний період. Цього разу вітали разом із керівництвом району ще кількох іменинників. Серед них — і ювіляр Віктор Дерда, який саме цього дня відзначав свій 55-річний ювілей.
Звісно, важливою складовою депутатської діяльності є співпраця з депутатами місцевих рад, сільськими головами. Адже вони на місці найкраще знають, які існують і проблеми, і здобутки, і мають власне бачення того, як виходити із ситуації.
На Андрушівщині, як і практично скрізь по округу, однією із ключових проблем є стан доріг, як між населеними пунктами, так і в самих селах. Головна проблема, про яку згадували у цьому контексті — відсутність коштів. Втім, створення в Україні на виконання прийнятих законів дорожнього фонду дає великі сподівання на те, що вже з наступного року ця проблема почне вирішуватися набагато серйозніше. І не тільки на Адрушівщині, але й Ружинщині, Попільнянщині, Бердичівщині. Хоч цього року вже вдалося зробити чимало: ремонтується дорога Житомир-Бердичів, яка не знала капітального ремонту з часу її створення, покладено новий асфальт і на дорозі від Турбівки Попільнянського району до самої Попільні. Працюватимемо і далі у цьому напрямку.
Нинішнього року з Фонду соціально-економічного розвитку було виділено десятки мільйонів гривень на округ. Res, не скрізь на місцях виявилися готовими до вчасного освоєння цих коштів. Насамперед — через відсутність відповідної проектно-кошторисної документації. Саме тому звернувся до сільських голів Андрушівського району з проханням не зволікати і вже зараз взятися за розробку найбільш актуальних проектів з тим, аби в наступному році отримати на їх реалізацію якомога більшого фінансування. Це стосується, по суті сіл і селищ не тільки Андрушівського району, але й всього округу.
Як і скрізь, актуальною залишається тема створення та функціонування об’єднаних територіальних громад, про що вкотре наголосили і депутати Андрушівської районної ради, і сільські голови. Найбільша проблема, як вже відзначав я раніше після візиту на Ружинщину — брак достовірної інформації про це. Саме це й гальмує процес створення об’єднаних громад. Тому було надано вичерпні відповіді на всі поставлені питання з цього приводу.
На наслідками відвідування сесії Андрушівської районної ради стало очевидним, що назріли ряд питань, які потребують і законодавчого врегулювання. Тому тепер моє завдання, як народного депутата, у співпраці з іншими колегами-парламентарями, розробити відповідні законодавчі механізми задля вирішення піднятих питань, аби була максимально врахована думка і побажання людей.
Участь у роботі сесії Андрушівської районної радиУчасть у роботі сесії Андрушівської районної радиУчасть у роботі сесії Андрушівської районної радиУчасть у роботі сесії Андрушівської районної радиУчасть у роботі сесії Андрушівської районної радиУчасть у роботі сесії Андрушівської районної радиУчасть у роботі сесії Андрушівської районної радиУчасть у роботі сесії Андрушівської районної радиУчасть у роботі сесії Андрушівської районної ради
Олександр Ревега


Internet oglaševanje UBU

Internet oglaševanje UBU
Spletna stran 9 iz 10 na podlagi tega 64 vrednotenja. 20 mnenja uporabnikov.