Žitomirskaâ regije
Online prevajanje

Internet oglaševanje UBU
Statistika strani
Obiskovalcev v zadnjih 24 ur


V soboto Galčin, kot vsako leto v tem času, praznujemo dan vasi. Z praznik članov Skupnosti in goste je pozdravil župan vasi Galčinskij. G. Sushko, kdo želel vse prisotne sreče, zdravje, тепла і достатку в кожній родині та мирного неба над головами.
З теплими словами привітань звернулись до жителів Гальчина та гостей свята помічник-консультант народного депутата України О. V. Ревеги, депутат районної ради К. In. Courson, Благочинний і духівник Андрушівського округу, настоятель Свято-Покровського храму с. Galčin, Archimandrite Macarius, начальник відділу культури райдержадміністрації Г. In. Білецька та голова районної ради ветеранів А. B. Дергай.
Окраса й гордість нашого селаце люди. Тому найбільше уваги на святі приділили саме їм. Вже стало традицією щороку відповідним рішенням сесії сільської ради присвоювати найшанованішим жителям села звання «Почесний громадянин». В цьому році його були удостоєні: ветеран органу місцевого самоврядування Боримська Катерина Олексіївна, механізатор Лабзенко Анатолій Володимирович та їздовий Рудюк Віталій Григорович, які весь свій трудовий шлях пройшли в колгоспі «Україна».
Не обійшли увагою і учасників АТО. На наше свято завітав учасник бойових дій Кропивницький Олександр Броніславович, який потрапив в зону АТО в першій хвилі мобілізації в березні 2014 leta. Пережив п’ять місяців пекла, захищаючи Донецький аеропорт у складі 72 Білоцерківської механізованої бригади, потім продовжив службу в Волновасі та Гранітному, був нагороджений медаллю «За оборону Донецького аеропорту». Весь зал аплодував стоячи, коли атовець виходив на сцену. Варто додати, що Олександрне єдиний з родини Кропивницьких, який відстоював нашу незалежність на сході країни. Два його братиВадим і Василь, побували в зоні АТО. Ще один братСергій, зараз проходить строкову службу в лавах Української армії.
Сільський голова Михайло Григорович Сушко щиро дякував за мужність Кропивницькому О. B. та всім нашим захисникам.
Вшанували також і найменшу жительку села Софійку та її батьківАнатолія Олександровича та Марію Олександрівну Тимченків. Вітали найстаршого жителя, ветерана Другої світової війни Петрівського Григорія Валентиновича, ki 29 липня святкуватиме своє 98-річчя.
Окрасою нашого свята стали молодята Табун Тетяна Юріївна та Кондратюк Ігор Олександрович, які в цей день стали на весільний рушничок. Всі присутні в залі під гучні оплески та вигуки «гірко» вітали молоде подружжя.
З Днем народження сільський голова Михайло Григорович привітав активну учасницю концертної програми, нашу милу і талановиту Каріну Поліщук. У її виконанні в святковому концерті вперше прозвучала «Пісня про Гальчин», слова якої написала наша місцева поетеса Алла Степанівна Пантелейчук, яку також відзначили на святі.
Село нашеквітуче і красиве. Але справжньою окрасою його є люди. Ми бачимо їх щодня, вони живуть поруч, скромні і працьовиті. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, життято джерело людської мудрості і самовідданості. Це наші працівники школи, дитячого садка, амбулаторії та поштового відділення. Їх привітала секретар сільської ради Берладин В. L.
Під час святкового заходу місцеві аматори дарували чудові пісні та гарний настрій всім присутнім.
Родзинкою нашого свята став виступ заслужених артисти України Дмитра та Назарія Яремчуків, які завітали до нас на свято. Вони дарували свої прекрасні пісні, а з нимигарний святковий настрій жителям та гостям нашого села. В усьому відчувалася святкова атмосферадіти та дорослі з великим задоволенням танцювали. А коли заслужені артисти закінчили свій виступ, то вдячні глядачі ще довго не відпускали їх зі сцени. Артисти ж залюбки фотографувались зі своїми шанувальниками та щедро дарували їм автографи.
Затамувавши подих, присутні спостерігали за вогняним шоу, яке стало кульмінацією святкового заходу. Продемонстрували його актори театру вогню «Дім Сонця» з Житомира. Таке дійство жителі Гальчина побачили вперше.
Упродовж свята на сільському стадіоні гостей пригощали безкоштовними юшкою та морозивом, проводився розіграш безпрограшної лотереї, працювали дитячі атракціони та виїзна торгівля.
Сільський голова Михайло Сушко дякував всім, хто долучився до організації та проведення свята, особливоспонсорам.

Валентина Кравчук, провідний бібліотекар бібліотеки с. Galčin
Novice Andrušìvŝini


Internet oglaševanje UBU

Internet oglaševanje UBU
Spletna stran 7 iz 10 na podlagi tega 74 vrednotenja. 29 mnenja uporabnikov.