This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Відбувся випускний вечір у Гальчині24 червня в Андрушівському благочинні с.Гальчин, відбувся випускний вечір. Як заведено, випускники прийшли до храму, де їх зустрів настоятель Свято-Покровського храму, благочинний Андршівського округу, архімандрит Макарій (Гаврилів).

Для випускників був відслужений молебень. Після чого архім. Макарій привітав їх з радісним, і в ту же хвилину сумним днем, днем коли кожен з них стає на власний життєвий шлях, де потрібно буде приймати важливі рішення, і давати за свої вчинки відповідь. Щоб ніхто ніколи не забував про Бога і про дорогу до храму, і як би не було тяжко на цьому шляху ніколи не унивати, а вірити що Господь допоможе.

Також архім. Макарій подарував кожному з присутніх випускників іконки їхніх небесних покровителів і ангела хранителя, побажавши щоб вони завжди їх оберігали в різних життєвих негараздах.
Відбувся випускний вечір у ГальчиніВідбувся випускний вечір у ГальчиніВідбувся випускний вечір у Гальчині
Прес-служба Андрушівського благочиння


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 10 из 10 на основе 65 оценок. 31 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344