Žitomirskaâ regije
Online prevajanje

Internet oglaševanje UBU
Statistika strani
Obiskovalcev v zadnjih 24 ur


Vsak otrok si zasluži, da gorijo, o ljubezni, za nego, za starše... Vendar pogosto usoda je tako, da odvzame nego otrok, nego, ljubezen, otroštvo. Tako stanje delo na nastanek takšno obliko državnih kot posvojitelj družine, tip otroške domove družine, патронатні сім’ї. Це надає можливість дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, рости та виховуватися в сім’ї.
В даний час в Андрушівському районі функціонує 2 дитячих будинки сімейного типу, в яких проживає 13 дітей-вихованців та 5 прийомних сімей, в яких проживає, виховується 8 прийомних дітей.
17 bereznja 2017 leta, у ДНЗ «Колобок» с. Лісівки на батьківських зборах спеціалісти Андрушівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели бесіду на тему:”Сімейні форми виховання” в рамках інформаційної кампанії «Візьміть дитину у родину».
Тому якщо ви хочете дарувати діткам своє тепло і маєте бажання створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу – спеціалісти Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді допоможуть вам у цьому.
Детальнішу інформацію можна отримати за адресою: m. Andrushivka, площа Шевченка 1, 2 поверх, 14 Kabinet, або по тел.. 2-20-72.

Пінчукова Н.О., фахівець із соціальної роботи І категорії відділу соціальної роботи АРЦСССДМ


Internet oglaševanje UBU

Internet oglaševanje UBU
Spletna stran 9 iz 10 na podlagi tega 61 vrednotenja. 39 mnenja uporabnikov.