Žitomirskaâ regije
Online prevajanje

Internet oglaševanje UBU
Statistika strani
Obiskovalcev v zadnjih 24 ur


Визначна подія у духовному житті с. Нехворощ, Андрушівського району20 Julija 2017 leta, v duhovno življenje s. Nehvoroŝ pomemben dogodek, To je za prebivalce vasi veličastna in edinstvena. Na ta dan z blagoslovìnnû Philip Nikodem, Nadškofa Zhytomyr in novograd-Volynsky, je bil blagoslovljen križi, які тепер увінчують церковні купола храму Казанської ікони Божої Матері.

Очолив святкове дійство благочинний Андрушівського округу архімандрит Макарій (Havryliv), якому спів служили настоятель храму прот. Сергій Саванчук, і священники благочиння.

Після освячення всі присутні на цьому дійстві люди, по черзі приклонилися до Хрестів. Nato arhìm. Макарій звернувся з промовою до присутніх, закликавши не зраджувати віру, віддавати шану Господу-Вседержителю та його єдинородному Сину, а також привітав зі святом.

На завершення святого дійства робітники, що працюють над будівництвом храму, встановили освячені хрести. Тепер ці хрести не тільки увінчуватимуть церковні купола, а й оберігатимуть село і жителів від різних стихій та негараздів.

Також по завершенню молебня, висловив слова подяки настоятель храму прот. Сергій Саванчук.
Визначна подія у духовному житті с. Нехворощ, Андрушівського районуВизначна подія у духовному житті с. Нехворощ, Андрушівського районуВизначна подія у духовному житті с. Нехворощ, Андрушівського районуВизначна подія у духовному житті с. Нехворощ, Андрушівського районуВизначна подія у духовному житті с. Нехворощ, Андрушівського районуВизначна подія у духовному житті с. Нехворощ, Андрушівського районуВизначна подія у духовному житті с. Нехворощ, Андрушівського районуВизначна подія у духовному житті с. Нехворощ, Андрушівського району
Sporočilo za storitve Andrušìvskogo: deanery


Internet oglaševanje UBU

Internet oglaševanje UBU
Spletna stran 9 iz 10 na podlagi tega 89 vrednotenja. 34 mnenja uporabnikov.