Žitomirskaâ regije
Online prevajanje

Internet oglaševanje UBU
Statistika strani
Obiskovalcev v zadnjih 24 ur


Za uporabo za popravilo radìotočki ali za preverjanje že registrirane uporabe v samodejnem načinu s številom 0800506575 Boste morali:
Pokličete na linijo popravilo radioaparati družbe »Ukrtelecom« številka 0-800-506-575.
To je pomembno, da! Ідентифікація послуг радіо та реєстрація заявки на ремонт радіо здійснюється за номер телефону фіксованої мережі Укртелеком. Тому необхідно ввести номер телефону на початку обслуговування.
1. Після привітання та вибору мови обслуговування (якщо Ви телефонуєте вперше) автоінформатор пропонує на вибір:
Якщо у Вас виникли складнощі в користуванні радіоточки за номером, з якого телефонуєте, залишайтесь на лінії;
Якщо у Вас виникли складнощі в користуванні радіоточки за іншим номером, натисніть «*» та цифру «1» та після звукового сигналу, введіть номер телефону, за яким виникли складнощі. Номер необхідно вводити в форматі: [нуль], [код міста/населеного пункту], [номер телефону]. Загалом 10 цифр. Na primer, для міста Полтави номер може мати такий вигляд 0532 112233.
2. Далі, автоматизована система почне реєстрацію заявки.
3. Якщо вже є зареєстрована заявка на ремонт радіо, яка на даний момент знаходиться в роботі, система проінформує про наявність заявки. В цьому випадку зареєструвати нову заявку на ремонт радіо неможливо.
4. Якщо в системі відсутня заявка на ремонт радіо, система повідомить про реєстрацію нової заявки: «Дякуємо. Ваша заявка на ремонт радіоточки зареєстрована. Заявка буде розглянута протягом 24 годин з дати реєстрації за виключенням вихідних та святкових днів».
Заявка на ремонт радіо зареєстрована. Очікуйте вирішення!

Сектор ееономіки та розвитку інфраструктури


Internet oglaševanje UBU

Internet oglaševanje UBU
Spletna stran 8 iz 10 na podlagi tega 50 vrednotenja. 28 mnenja uporabnikov.