This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Настала відповідальна пора у агроформуваннях усіх форм власності, які займаються тваринництвом, — заготівля кормів. Господар, який утримує худобу, розуміє всю відповідальність цього періоду, і кожен погожий день повинен використовувати сповна. Керівникам господарств потрібно мобілізувати всі трудові ресурси, техніку на виконання відповідального завдання по заготівлі кормів. Для тваринництва району на зимівлю 2010-2011 років необхідно заготовити 4850 тонн сіна, 7960 тонн сінажу, 23700 тонн силосу. Для цього в господарствах району є відповідні площі кормових культур: люцерни — 471 га, конюшини- 150 га, злакових трав 666 га, однорічних трав 1095 га та 1121 га кукурудзи на силос. Цього достатньо, щоб заготовити заплановану кількість кормів. Заготовляють корми майже всі господарства району. Найкраще організована робота в ПОСП «Колос» с. Нова Котельня, де вже мають 200 тонн сіна, що становить 95 % до потреби. Не відстають і в СТОВ «Добробут» с. Волиця та СТОВ «Хлібороб» с. Степок. На жаль, зволікають із заготівлею кормів у ТОВ «Яромир» с. Антопіль, де скосили 20 га трав і не заготовили жодної тонни сіна та сінажу. Не включилось в «зелені жнива» і ВАТ «Мостовське». Недостатньо працюють в ПП «Яроповичі» та ПОСП «Іванківське». Правду кажуть, що молоко у корови на «язиці». Від кількості і якості заготовлених кормів залежатиме продуктивність дійного стада взимку. На сьогодні вона непогана — на 0,5 кг більша минулорічної. Але в розрізі господарств прослідковується велика строкатість. Коли одні мають добову продуктивність корів по 12-21 кг, то інші — 7-9 кг. Це свідчення недостатньої годівлі протягом року, неналежної організації праці, селекційно-племінної роботи та утримання худоби. Над цим необхідно щоденно працювати, щоб досягти бажаних результатів.

Віталій Весельський,
начальник відділу управління АПР


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 10 из 10 на основе 60 оценок. 28 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344