Žitomirskaâ regije
Online prevajanje

Internet oglaševanje UBU
Statistika strani
Obiskovalcev v zadnjih 24 ur


Ozemlju sodobne Andrušìvki je bila poseljena že v 1. tisočletja pr. n. št.. Na tej točki najdbe bronaste dobe orodja, našli ostanke, rannoslov’ jánsky krvodajalcev nagrado poravnave chernyakhiv kulture (AI Terenožkin »Predskifskij med dneprovskom Pravobereže», K., 1961 g. strani. 124).
В історичних джерелах Андрушівка під назвою Андрусовка вперше згадується в 1683 році в переліку „пустих сіл».
За розповідями давніх старожилів село раніше знаходилось в іншому місці (поблизу теперішнього місцерозташування), в урочищі Кучогори, де були залишки давнього поселення. Пізніше на місці цих розвалин знаходилося церковне поле. Тут же був дім і двір господаря, ki, Po legendi, називався Кучогорським, або Кучогором. Один із синів Кучогорського по імені Андрій, або як його називали ласкаво Андрусь, переніс село на теперішнє місце і назвав його в честь свого імені„Андрусовка».
З XVII століття село стало власністю польських магнатів Бержинських. В першій половині XVIII ст. Андрушівка належала до володінь князя Януша-Олександра Любартовича Санчушки. Потім володів Андрушівкою Шембек, родич Санчушків, а в кінці XVIII ст. купив цей маєток Фартунат Якубовський, а по його смерті, V na 1830 році по спадщині дісталась Андрушівка його дочці Дороті Комиковій, яка в свою чергу віддала цей маєток своїй дочціОлені Бенедиктивнідружині графа Станіслава Генриховича Тишкевича. Тут була їх резиденція (Л.Похилевич „Сказання о населенных местностях Киевской губернии или статистические, исторические и церковные заметки о всех деревнях, селах, местечках и городах, в пределах губернии находящихся» Kijev, 1864 g.).
V 1798 році в Андрушівці налічувалось 123 двори з населенням 1046 človek, працювали винокурня з двома котлами, три водяні млини і один на кінній тязі.
З середини ХІХ ст. тут вже працював шкіряний завод, винокурня, кілька крамниць; двічі на тиждень відбувалися ярмарки, а з 1845 року був побудований невеликий цукровий завод, — перший на Житомирщині, — виробляв пісочний цукор. В ту пору через село проходила поштова дорога з Липовець в Сквиру. Було декілька давніх могил. Село славилося садами. V 1864 році населення вже було 1417 človek, землі — 2520 десятин.
V 1859 році Андрушівку було віднесено до розряду містечок. V 1869 році маєток купив цукрозаводчик Терещенко. Поступово в Андрушівці кількість населення збільшувалася і в 1911 році вже налічувалося 2359 človek.


Internet oglaševanje UBU

Internet oglaševanje UBU
Spletna stran 10 iz 10 na podlagi tega 74 vrednotenja. 37 mnenja uporabnikov.